MODEM Centre for Modern and Contemporary Arts
Ajánlom

Nagyon tetszett a hely, a kiállítások. SZÉP kárytával nem tudtunk fizetni. Úgy néztek ránk, amikor... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. május 7.
ang_lak2017
Budapest, Magyarország
Mindig tudnak meglepetéssekkel szolgálni!

Értékelés időpontja: 2015. október 30.
beatrix33
Mind a(z) 35 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. december 28.

Ez a hely valóban a modern művészet és általában a művészetek tárháza volt, gyakran látogattam. Mióta "nyomtalanul" eltűntek a nagy értékű képek, ritkábban fordul elő, fenntartással vagyok...

A program dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: Dream733654
Értékelés időpontja: 2017. január 11.

Szuper szálló, kellemes konyhával és wellness-el
Jók a tágas tárgyalók és a kiszolgálás is odafigyeléssel teli
A Modemben szuper kiállítások és szakmai előadások is vannak.

A program dátuma: 2016. október
Köszönet neki: atslaci
Értékelés időpontja: 2016. május 11.

Impozánsan modern épület, kicsi MÜPA, igényes és érdekes, néha egészen egyedüláálló kiállításokkal, melyek miatt érdemes messziről is ideutazni. Mellette konferencia terem szállodával, étteremmel, kávézóval, szóval komplex élmény az egyéb látnivalókkal.

A program dátuma: 2016. április
Köszönet neki: Firazsuzsanna
Értékelés időpontja: 2015. október 30.

Fennállása óta arra törekszik a MODEM vezetése, hogy az átlagos közönség előtt ismeretlen művészeket bemutassa. Mostani meglepetése az Antal-Lusztig gyűjtemény gazdag XX. századi magyar anyaga.

A program dátuma: 2015. szeptember
Köszönet neki: beatrix33
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 1.

Jártam már régebben itt, de most újra elmentem. Sajnos most kiábrándító volt a hely. Szinte kongott az ürességtől és egy nagyon kusza kiállításon kívül semmi sem volt, ami marasztalt volna.
Legközelebb megnézem, hogy van-e valami jó, mielőtt ide jövök.

A program dátuma: 2015. augusztus
Köszönet neki: Joco088