“Kivalo etterem”

Csokonai Étterem
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Az etelek nagyon finomak voltak, a kiszolgalas is teljesen rendben volt, nagyon udvariasak es segitokeszek.

Köszönet neki: Feri1988

1 4601 464 a(z) 2 529 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Finom ételek, kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek. Romantikus nőnapi meglepetés volt, jól éreztük magunkat.

Köszönet neki: FranciskaS40
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Köszönet a finom 1 osztályú vacsoráért!!!Külön dícséret a figyelmes kiszolgálásért!!!
Minden kedves ismerősömnek ajánlani fogom!!!

Köszönet neki: rich_rdg2018
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Remek hely. Minden baratomnak es ismerosomnek bizalommal ajanlom. Orulok hogy elfogadtam egy baratom ajanlasara.

Köszönet neki: EvaR3516
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

A Csokonai Étterem egyik kedvenc éttermem. Nőnapi vacsorát szerveztem párommal és levest ill. másodikat deszerttel fogyasztottunk.
Marhahús leves: Finom, klasszikus izvilag.
Kacsamajjal toltott serteskaraj, langossal es mangalicakolbasszal (kis lecsoval): különösen finom es izletes volt.
Jómagam csokonai levest es bivajtejfolos serteskarajt fogyasztottam. Isteni volt!
A talalas es a vendéglátas tokoletes.

Köszönet neki: Excursion759628

A következőt megtekintő utazók: Csokonai Étterem ugyancsak megtekintették

Debrecen, Hajdú-Bihar megye

Járt már itt: Csokonai Étterem? Ossza meg benyomásait!