“Debrecen”

Korzo Etelbar
44. helyezett 153 Éttermek közül Debrecenben
Ártartomány: 1 111 USD - 1 666 USD
Konyha: Amerikai
Leírás: Családias, gyerekbarát, kellemes sziget a város szívében. Pizzák, tészták, levesek, egytálételek, desszertek, frissítő és alkoholos italok.
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Nagyon kedves kiszolgálás , lelkes csapat, fincsi kaja ! Útba esik jövet-menet. Akár egy kávé, akár süti, akár ebéd. Sőt a suhanó futárok időben (!) házhoz is hozzák a remek ételeket! Csak ajánlani tudom! Csillagos ötös!!!

1  Köszönet neki: SzilviaH91

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Családi ebéden voltunk Debrecen szívében, a Korzó étteremben. Mindenki megtalálta a neki megfelelő ízvilágú ételeket. A brassói egyenesen isteni volt. Jövünk máskor is.

1  Köszönet neki: bonca001
Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Kisfiamnak javasolta hogy együnk itt.Nem bántuk meg. Barátságos légkör, kedves kiszolgálás, MINŐSÉGI kávé. A marhapörkölt nagyon ízlett az adag is megfelelő volt.A gyerekek pizzát ettek jóízűen befalták. Ha ismét Debrecenben járunk mindenképp betérünk egy vacsorára.

1  Köszönet neki: Isti77
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 12.

Családommal délután ettünk itt. Halászlevet fogyasztottam, tálalása stílusos volt az íze pedig kifogástalan. Gyermekeim burritot és csibeburgert kértek. Jóízűen ették. Pultos hölgy mosolygós segítőkész volt. Pozitív csalódás volt a hely.Máskor is betérünk ha megéhezünk.

3  Köszönet neki: Emese001
Értékelés időpontja: 2017. február 13.

Átlagosnak mondanám a helyet. A falon a képek nagyon jók és ínycsiklandóak, ezzel szemben az maguk az ételek már kevésbé. Mindig jobbra számítottam, mint amit kaptam sajnos.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: NikolettS85

A következőt megtekintő utazók: Korzo Etelbar ugyancsak megtekintették

Debrecen, Hajdú-Bihar megye

Járt már itt: Korzo Etelbar? Ossza meg benyomásait!