“Ünnepek közötti pihenés Egerben”
Feherszarvas Vadasztanya értékelése

Feherszarvas Vadasztanya
7. helyezett 87 Éttermek közül Egerben
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Kitűnő kiszolgálás , figyelmes pincér, gyorsan és rendkívül ízlésesen tálalt ételek.
Az ételek íze tökéletes volt, a vadhús omlós, zamatos. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Egerben jár. Bár gluténérzékenyek számára külön étlap nem volt és jelölés sem, a pincér minden segítséget megadott és ajánlott ételeket , apró változtatásokat a menüsoron.

Köszönet neki: csonkaildi

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17.

Az éterem a Park hotel oldalában található, egy pincehelyiségből lett kialakítva! Az általunk fogyasztott ételek kiválóak voltak! A kiszolgálást egy úriember végezte aki még az elmúlt évezredben tanulta a szakmát egy igazi pincéregyéniség! A hely hangulata kiváló bár kicsit zsúfolt lett amit a falakon az évek alatt felhalmoztak!
Ér/érték szerintem kicsit drága, de csak kicsit! Tisztaságban hiba nem volt igaz a székek némelyike már elég kopott volt de tiszta!

Köszönet neki: landrassy
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

Ízlésesen berendezett, szép étterem Eger belvárosában. A 10fős baráti társaságból az ételekre különösebb panasza senki nem volt, összességégben átlagon felülinek mondható a konyha. A vadakat finoman készítették el, a rizottó volt egyedül kicsit lapos illetve a burgonyakrokkettet sem tudom különösebben ajánlani.

A társaság jelentős része különböző ízesítésű limonádékat kért, amik lényegében egyszerű szörpök voltak, minimális citrommal/naranccsal és kevés jéggel. Rossz íze nem volt, de én semmiképp se hívnám limonádénak.

Kvázi egész este élőzene ment, amit ha nem lett volna olyan borzasztóan hangos, hogy a mellettem ülő szavát is alig halljam, akár előnyként és feltűntethetném.

Az illemhelyiség meglehetősen piszkos. A pincérek viselkedése minősíthetelen volt, így a finom ételek ellenére nem tudom az éttermet ajánlani. Jóindulató ketteske.

Köszönet neki: Ratkosz
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2. mobiltelefonon

Kiváló ételek és remek kiszolgálás. Remek hangulat elő zene.Csak ajánlani tudom mindenkinek ha erre jár.

Köszönet neki: Budrick86
Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Feleségemmel voltunk ott. A romantikus, házastársi (38 éves) vacsorát tesztnek is szántuk; Külföldi nászuramékkal eljöjjünk-e majd ide augusztusban? A szagokra, tisztaságra, igényességre, ízekre és a viselkedésre szoktunk figyelni.
Mindegyikben jót tapasztaltunk. Friss levegős, jól szellőztetett, rossz szagoktól mentes vendégtér. Figyelmes, tiszteletteljes és nem tolakodó kiszolgálást kaptunk. Tisztaság, finom ételek, jó ízek, bőséges adagok, szépen rendezett tálon. A desszert külön is kiemelkedőn finom volt. A kiváló billentyűs és szólóhangszeres (hegedűs) sokrétű, illetve stílusú, jó zenéjét hallgathattuk.

Köszönet neki: peter59350

A következőt megtekintő utazók: Feherszarvas Vadasztanya ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Feherszarvas Vadasztanya? Ossza meg benyomásait!