“Egri vacsora”

8. helyezett 89 Éttermek közül Egerben
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

Ha Eger belvárosában egy vadásztanyai élményre vágysz, akkor ez a te helyed! Picit olyan mint egy időutazás; a design, a személyzet, minden! Ami tetszett az ételek minősége, találása, a figyelmesség és az elő zene. Ami nem, hogy távozás után minden ruha mehet a mosóba a kajaszagtol!

2  Köszönet neki: RolandS2460

Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Kitűnő kiszolgálás , figyelmes pincér, gyorsan és rendkívül ízlésesen tálalt ételek.
Az ételek íze tökéletes volt, a vadhús omlós, zamatos. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Egerben jár. Bár gluténérzékenyek számára külön étlap nem volt és jelölés sem, a pincér minden segítséget megadott és ajánlott ételeket , apró változtatásokat a menüsoron.

Köszönet neki: csonkaildi
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17.

Az éterem a Park hotel oldalában található, egy pincehelyiségből lett kialakítva! Az általunk fogyasztott ételek kiválóak voltak! A kiszolgálást egy úriember végezte aki még az elmúlt évezredben tanulta a szakmát egy igazi pincéregyéniség! A hely hangulata kiváló bár kicsit zsúfolt lett amit a falakon az évek alatt felhalmoztak!
Ér/érték szerintem kicsit drága, de csak kicsit! Tisztaságban hiba nem volt igaz a székek némelyike már elég kopott volt de tiszta!

Köszönet neki: landrassy
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

Ízlésesen berendezett, szép étterem Eger belvárosában. A 10fős baráti társaságból az ételekre különösebb panasza senki nem volt, összességégben átlagon felülinek mondható a konyha. A vadakat finoman készítették el, a rizottó volt egyedül kicsit lapos illetve a burgonyakrokkettet sem tudom különösebben ajánlani.

A társaság jelentős része különböző ízesítésű limonádékat kért, amik lényegében egyszerű szörpök voltak, minimális citrommal/naranccsal és kevés jéggel. Rossz íze nem volt, de én semmiképp se hívnám limonádénak.

Kvázi egész este élőzene ment, amit ha nem lett volna olyan borzasztóan hangos, hogy a mellettem ülő szavát is alig halljam, akár előnyként és feltűntethetném.

Az illemhelyiség meglehetősen piszkos. A pincérek viselkedése minősíthetelen volt, így a finom ételek ellenére nem tudom az éttermet ajánlani. Jóindulató ketteske.

Köszönet neki: Ratkosz
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2. mobiltelefonon

Kiváló ételek és remek kiszolgálás. Remek hangulat elő zene.Csak ajánlani tudom mindenkinek ha erre jár.

Köszönet neki: Budrick86

A következőt megtekintő utazók: Vadasztanya Étterem Eger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vadasztanya Étterem Eger? Ossza meg benyomásait!