“Ünneprontó csattanó”

Vadásztanya Étterem
7. helyezett 87 Éttermek közül Egerben
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. január 25.

Külföldről hozzánk érkező nászuraméknak büszkélkedtünk a Fehérszarvas Vadásztanyával. Előtte feleségemmel kiis próbáltuk.
A kiszolgálás, zene és az ételek minősége és mennyisége nem okoztak csalódást.
Csak a végén csattanó felszolgálásért felszámított 10% ne lett volna. Mert sem az asztalfoglaláskor, sem a telefonos egyeztetéskor, sem a honlapról (azon lévő étlapról) ez nem derül ki. Nyeltem egy nagyot, pedig előtte már jóllaktam. De ez korrigálható, mármint az előre informálás.

4  Köszönet neki: peter59350

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Azért látogattuk meg ezt az éttermet, mert a Tripadvisor szerint előkelő helyet foglalt el az egri ranglistán.
Elöljáróban, annyira azért nem jó, ahányadik helyen szerepel...
Egy teljesen átlagos étterem, nyáron elég sok külföldivel, lévén egy nagy szálloda oldalában található.
Van jó sok trófea, meg cigányzene, jó pénzért elhúzzák a nótánkat. :)
A hagyományos Magyar vonalat hozzák vadételek terén, semmi fúzió és fine dining, de szerencsére nem is akarják ezt elhitetni velünk.
Ha vadételekre vágysz Egerben, én sem tudnék jobbat ajánlani.

Köszönet neki: Balázs R
Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

Ha Eger belvárosában egy vadásztanyai élményre vágysz, akkor ez a te helyed! Picit olyan mint egy időutazás; a design, a személyzet, minden! Ami tetszett az ételek minősége, találása, a figyelmesség és az elő zene. Ami nem, hogy távozás után minden ruha mehet a mosóba a kajaszagtol!

2  Köszönet neki: RolandS2460
Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Kitűnő kiszolgálás , figyelmes pincér, gyorsan és rendkívül ízlésesen tálalt ételek.
Az ételek íze tökéletes volt, a vadhús omlós, zamatos. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Egerben jár. Bár gluténérzékenyek számára külön étlap nem volt és jelölés sem, a pincér minden segítséget megadott és ajánlott ételeket , apró változtatásokat a menüsoron.

Köszönet neki: csonkaildi
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17.

Az éterem a Park hotel oldalában található, egy pincehelyiségből lett kialakítva! Az általunk fogyasztott ételek kiválóak voltak! A kiszolgálást egy úriember végezte aki még az elmúlt évezredben tanulta a szakmát egy igazi pincéregyéniség! A hely hangulata kiváló bár kicsit zsúfolt lett amit a falakon az évek alatt felhalmoztak!
Ér/érték szerintem kicsit drága, de csak kicsit! Tisztaságban hiba nem volt igaz a székek némelyike már elég kopott volt de tiszta!

Köszönet neki: landrassy

A következőt megtekintő utazók: Vadásztanya Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vadásztanya Étterem? Ossza meg benyomásait!