“Nem tetszett”

2. helyezett 89 Éttermek közül Egerben
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Értékelés időpontja: 2017. november 21. mobiltelefonon

Az alapanyagok minőségén és a higiénián sokat lehetne javitani. A hely elég lepukkant. Olaszos pizzéria létére rendszeresen elfogy benne a prosciutto sonka. Párszor kóstoltam, de nagyon nem jött be. Egyszer elvitelre kérve egy pizzát a pultnál végignézve miből és hogyan készül inkább úgy döntöttem nem eszem meg.

Köszönet neki: Companion741309

Értékelés időpontja: 2017. november 6. mobiltelefonon

A legjobb pizzeria Egerben, magas minőség, kiváló alapanyag. Bármelyik pizzájuk és salátájuk tökéletes választás.

Köszönet neki: Exploration799198
Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon

Kezdeném azzal, hogy a pizzájuk tényleg finom. Vékony tésztás, korrekt feltétekkel, korrekt méretben.
Ami miatt csak egy joindulatú 3 pontot tudok adni: konkrétan ez egy rettenetesen lepukkant, koszos hely. Viaszosvászon asztalteritő, ezer éves, koszos kárpitú székek...friss festés és vakolás is ráférne a helyre és még sorolhatnám.
Bónusznak kizárólag készpénzzel lehet fizetni.
Bár a pizza finom volt, de a környezet olyan szinten lehangoló és retkes, hogy biztosan nem megyünk ide többet.

Köszönet neki: Explore651804
Értékelés időpontja: 2017. október 31. mobiltelefonon

Èletem egyik legjobb nègysajtos pizzáját ettem. A tèszta finom ropogós volt ès a szósz nem áztatta el a tèsztát. Az alapanyagok nagyon jól harmonizáltak. A hely maga egyszerű, alap felszolgálással de ide nem is azért èri meg betèrni hanem a remek pizzáèrt!
Köszönet az èlmènyèrt!

Köszönet neki: norbertr124
Értékelés időpontja: 2017. október 28. mobiltelefonon

Párommal kettesben kerestünk egy kellemes ki helyet ebédhez, a várban megtett hosszú séta után. Az itteni értékelések alapján erre a helyre esett a választásunk és nem is csalódtunk. Jókor érkeztünk, 13-14 óra között, mert a hely szinte folyamatosan teltházas volt. A pizzák nagyon finomak voltak, a kiszolgálás kifogástalan. Hangukatos kis hely. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: Bettina0505

A következőt megtekintő utazók: Il Padrino Pizza Club ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Il Padrino Pizza Club? Ossza meg benyomásait!