“Isteni pizza”

2. helyezett 87 Éttermek közül Egerben
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Eger legjobb pizzája kapható itt!
A tésztája igazi olaszos vékony, ha tehetem csak innen rendelem.
Az étteremben családdal voltunk, kedves a személyzet is. A helyiség nem túl nagy de hangulatos.

Köszönet neki: plakat2017

Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Finom minőségi vékonytésztás pizzák. Jó minőségű alapanyagok. A saláták is finomak. Jó adagok. Ár értél arànyban tökéletes. Lehetne néha újítani az étlapon, de azért mindig tudunk választani.

Köszönet neki: Lilla G
Értékelés időpontja: 2017. november 21. mobiltelefonon

Az alapanyagok minőségén és a higiénián sokat lehetne javitani. A hely elég lepukkant. Olaszos pizzéria létére rendszeresen elfogy benne a prosciutto sonka. Párszor kóstoltam, de nagyon nem jött be. Egyszer elvitelre kérve egy pizzát a pultnál végignézve miből és hogyan készül inkább úgy döntöttem nem eszem meg.

Köszönet neki: Balázs S
Értékelés időpontja: 2017. november 6. mobiltelefonon

A legjobb pizzeria Egerben, magas minőség, kiváló alapanyag. Bármelyik pizzájuk és salátájuk tökéletes választás.

Köszönet neki: Noémi P
Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon

Kezdeném azzal, hogy a pizzájuk tényleg finom. Vékony tésztás, korrekt feltétekkel, korrekt méretben.
Ami miatt csak egy joindulatú 3 pontot tudok adni: konkrétan ez egy rettenetesen lepukkant, koszos hely. Viaszosvászon asztalteritő, ezer éves, koszos kárpitú székek...friss festés és vakolás is ráférne a helyre és még sorolhatnám.
Bónusznak kizárólag készpénzzel lehet fizetni.
Bár a pizza finom volt, de a környezet olyan szinten lehangoló és retkes, hogy biztosan nem megyünk ide többet.

Köszönet neki: Tünde S

A következőt megtekintő utazók: Il Padrino Pizza Club ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Il Padrino Pizza Club? Ossza meg benyomásait!