“Isteni pizza”

Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Eger legjobb pizzája kapható itt!
A tésztája igazi olaszos vékony, ha tehetem csak innen rendelem.
Az étteremben családdal voltunk, kedves a személyzet is. A helyiség nem túl nagy de hangulatos.

Köszönet neki: plakat2017

Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Finom minőségi vékonytésztás pizzák. Jó minőségű alapanyagok. A saláták is finomak. Jó adagok. Ár értél arànyban tökéletes. Lehetne néha újítani az étlapon, de azért mindig tudunk választani.

Köszönet neki: Lilla G
Értékelés időpontja: 2017. november 30.

Munkatársaimmal kerestünk vacsorahelyet, így találtunk oda. A kiszolgálás nagyon gyors, a személyzet kötelességtudó, barátságos.
Rendelésünket nagyon hamar kihozták, a pizzák frissen, gőzölögve jöttek a sütőből. Ennyire finom pizzát már nagyon régen nem ettem. Nagyon kellemes, nem eltúlzott ízvilág. Egyszerű, de kiváló, mint azt az olasz konyha elvárja. A hatalmas adagot nem is bírtuk, elcsomagoltattuk a maradékot. Szívből ajánlom mindenkinek, aki Egerbe jár!

Köszönet neki: buer2017
Értékelés időpontja: 2017. november 21. mobiltelefonon

Az alapanyagok minőségén és a higiénián sokat lehetne javitani. A hely elég lepukkant. Olaszos pizzéria létére rendszeresen elfogy benne a prosciutto sonka. Párszor kóstoltam, de nagyon nem jött be. Egyszer elvitelre kérve egy pizzát a pultnál végignézve miből és hogyan készül inkább úgy döntöttem nem eszem meg.

Köszönet neki: Companion741309
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Igen szép adag pizzát kaptunk, meg se tudtuk enni pedig éhesek voltunk. Bár a tészta nagyon keményre sikerült, a feltét nagyon finom volt. Kedves kiszolgálás és abszolút korrekt árak jellemzik a helyet.

Köszönet neki: László C

A következőt megtekintő utazók: Il Padrino Pizza Club ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Il Padrino Pizza Club? Ossza meg benyomásait!