“Igazi olasz élmény”

Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás
Értékelés időpontja: 2018. február 1. mobiltelefonon

Amikor megtaláltuk az éttermet, kicsit elbizonytalanodtam, annak ellenére, hogy a szálláshely recepciósa meleg szívvel ajánlotta. Kívülről és belülről sem tűnt úgy, hogy jó élményekkel fogunk távozni. Az étterem aprócska és nincs egységes, valamilyen témára épülő berendezése. Azonban ezeket a hiányosságokat mind a kiszolgálás gyorsasága, mind a felszolgáló kedvessége, mind pedig az étel minősége felejtette velünk. Igazi, eredeti olasz pizzáikkal elvarázsolták ízlelőbimbóinkat. Szerintem mindenkinek el kell látogatnia erre a helyre ha Eger és környékén jár. Ár érték arányban is tökéletes.

When we found this restaurant, I became disapoointed, despite the fact, that the recepcionist of the accommodation reccommended this place. The restaurant is tiny and doesn't have a unique appearance. However, we forget all these problems, due to the fast serving, the kind waitress, and also the quality of the food. The real, original, italian pizzas made us satisfied. It is worth to visit and the price-value rate is also perfect.

Köszönet neki: Cruiser736659

Értékelés időpontja: 2018. január 26. mobiltelefonon

Kiváló vékonytésztás olasz pizzák, ár-érték arányban is ugyanez mondható el. A hely ugyan apró, de hangulatos és a személyzet is kedves. Nyáron a teraszon is élvezhetjük a kiváló pizzák és a szintén igényes salátákat! Szerintem Egerben a legjobb minőségű pizzákat találjuk itt!

Köszönet neki: KCsT001
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Eger legjobb pizzája kapható itt!
A tésztája igazi olaszos vékony, ha tehetem csak innen rendelem.
Az étteremben családdal voltunk, kedves a személyzet is. A helyiség nem túl nagy de hangulatos.

Köszönet neki: plakat2017
Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Finom minőségi vékonytésztás pizzák. Jó minőségű alapanyagok. A saláták is finomak. Jó adagok. Ár értél arànyban tökéletes. Lehetne néha újítani az étlapon, de azért mindig tudunk választani.

Köszönet neki: Lilla G
Értékelés időpontja: 2017. november 30.

Munkatársaimmal kerestünk vacsorahelyet, így találtunk oda. A kiszolgálás nagyon gyors, a személyzet kötelességtudó, barátságos.
Rendelésünket nagyon hamar kihozták, a pizzák frissen, gőzölögve jöttek a sütőből. Ennyire finom pizzát már nagyon régen nem ettem. Nagyon kellemes, nem eltúlzott ízvilág. Egyszerű, de kiváló, mint azt az olasz konyha elvárja. A hatalmas adagot nem is bírtuk, elcsomagoltattuk a maradékot. Szívből ajánlom mindenkinek, aki Egerbe jár!

Köszönet neki: buer2017

A következőt megtekintő utazók: Il Padrino Pizza Club ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Il Padrino Pizza Club? Ossza meg benyomásait!