“Nagyon finom!”
Izes Gofri értékelése

Izes Gofri
33. helyezett 82 Éttermek közül Egerben
Értékelés időpontja: 2017. június 26.

Nyitás után nem sokkal érkeztünk, még senki se volt előttünk. Nagyon kedves volt a kiszolgálás, még beszélgetésre is volt idő.
Lehet választani édes és sós tészta, valamint rengeteg feltét közül. A választásom tejkaramellás és bodzahabos gofrira esett, ami nagyon finom volt!
Szerencsére nem túlárazott, úgyhogy bárkinek szívesen ajánlom!

Köszönet neki: d442b

Értékelés időpontja: 2017. április 8.

Édes és sós tésztából készült gofrik, különleges öntetek és feltétek, udvarias kiszolgálás, kedvező ár

1  Köszönet neki: Orangerent
Értékelés időpontja: 2017. március 31.

Kivàncsiságból tértünk ide be nem csalódtam mert finom gofrit fogyasuthattunk. mogyorokrémeset és pudingosat.

Köszönet neki: icak2016
Értékelés időpontja: 2017. március 5. mobiltelefonon

Nagyon finom gofrit ettünk, frissen készítve, nem sajnálva belőle az alapanyagot. A nutellás gofri igazi nutellából készült, a tejszínhab óriási adag volt és a tészta sem volt ezekhez képest vékony. Remek ötlet, hogy rengeteg fajta feltét közül mi választhatjuk ki, mi kerüljön a gofrira. A kiszolgálás kedves, lelkes, mosolygós.

Köszönet neki: Katalin Andrea P
Értékelés időpontja: 2017. február 16. mobiltelefonon

Már kétszer is megkóstoltuk a gofrijukat, de ha húszszor mentünk volna se tudtuk volna mindet kipróbálni ekkora választék mellett. A gofri finom és nagy adag, a kiszolgálás kedves és gyors. Aki arrafelé jár és valami finom desszertet enne az mindenképpen tegyen egy próbát!

Köszönet neki: Ctamas87

A következőt megtekintő utazók: Izes Gofri ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Izes Gofri? Ossza meg benyomásait!