“Isteni SÖRÖK és finom ÉTELEK”

HBH Bajor Sörház és Étterem
4. helyezett 76 Éttermek közül Egerben
Konyha: Közép-európai
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Hétvégi kiránduláson voltunk Egerben, rátaláltunk egy igazi gyöngyszemre! Aki szereti a jó söröket /a borlap is bőséges/ és bőséges finom éteket, mindenképp térjen be ide. Péter nevű felszolgáló úr nagyon kedves és segítőkész volt. Visszatérünk az biztos!

Köszönet neki: Csezs

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

A hely a felujitast kovetoen picit megvaltozott, de nagyon szep lett! Az etelek finomak voltak! Mindenkinek ajanlom a bajor perecet sajtkremmel! Igazan izletes, ahogy a libamaj terrine is!

1  Köszönet neki: ZoltanK255
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Kiváló sörök és remek ételek! A hely kellemes, hangulatos, a kiszolgálás első osztályú. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Mi öten vacsoráztunk, mindegyik étellel meg voltunk elégedve. Nagyon szeretjük a ház pálinkáját, ki kell próbálni! Nagyon jó ár-érték arány!

Köszönet neki: HBercsi
Értékelés időpontja: 2018. február 9.

Amikor Egerben vagy közelében járunk mindig betérünk ide a Tejfölös ököruszály leves miatt, feleségem kedvence, és valóban remek leves.
Sajnos a hely nem teljesen kifogástalan, a kiszolgálás olykor akadozós és volt már olyan, hogy teljesn hideg főételt kaptam.

Köszönet neki: j_zsef_2018
Értékelés időpontja: 2017. december 17.

Csalódás volt ez az étterem számomra. Többen is ajánlották ezt az éttermet a városban, ezért választottuk ezt ebédre. A környezet hasonlít a régi szocialista kockásterítős hangulathoz, a WC-re is ráférne egy felújítás. Az étlap alapján úgy tűnt, hogy különleges ízkombinációkat fogunk kapni, bár nem tudok rá különösebben rosszat mondani, de az ízkombinációk nem voltak jól eltalálva szerintem. Persze ez ízlés kérdése. Viszont sajnálatos, hogy a halat langyosan szolgálták fel, mert forrón egészen biztosan finomabb lett volna. A felszolgálás korrekt és gyors volt.

Köszönet neki: Sszabi

A következőt megtekintő utazók: HBH Bajor Sörház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: HBH Bajor Sörház és Étterem? Ossza meg benyomásait!