“Nagy adagok,vàltozatos,finom ételek ”

HBH Bajor Sörház és Étterem
3. helyezett 80 Éttermek közül Egerben
Konyha: Közép-európai
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Kedves,figyelmes személyzet.
Vàltozatos alapanyagokból,nem mindennapi ételek.
Sokféle sör,de széles borkínàlat is megtalàlható.
Kellemes berendezés,hangulat.

Köszönet neki: zsofiona

Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Klassz lett az új dizájn,hangulatos,a felszolgálók kedvesek,szolgálatkészek,de az ököruszálylevesnél meg kellett volna állnunk. A föételekre desszertre még egy kicsivel több odafigyelés és lélek kellene,de szerintem megy majd az is .Nem adjuk fel :))

Köszönet neki: ZsuzsannaA16
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Hétvégi kiránduláson voltunk Egerben, rátaláltunk egy igazi gyöngyszemre! Aki szereti a jó söröket /a borlap is bőséges/ és bőséges finom éteket, mindenképp térjen be ide. Péter nevű felszolgáló úr nagyon kedves és segítőkész volt. Visszatérünk az biztos!

Köszönet neki: Csezs
Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

A hely a felujitast kovetoen picit megvaltozott, de nagyon szep lett! Az etelek finomak voltak! Mindenkinek ajanlom a bajor perecet sajtkremmel! Igazan izletes, ahogy a libamaj terrine is!

1  Köszönet neki: ZoltanK255
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Kiváló sörök és remek ételek! A hely kellemes, hangulatos, a kiszolgálás első osztályú. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Mi öten vacsoráztunk, mindegyik étellel meg voltunk elégedve. Nagyon szeretjük a ház pálinkáját, ki kell próbálni! Nagyon jó ár-érték arány!

Köszönet neki: HBercsi

A következőt megtekintő utazók: HBH Bajor Sörház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: HBH Bajor Sörház és Étterem? Ossza meg benyomásait!