Értékelés időpontja: 2018. január 23. mobiltelefonon

Kimondottam vendégbarát személyzet, jó felszeteltség.
Mindent megtesznek azért, hogy a vendég jól érezze magát. A környék kirándulásra nagyszerű, nem lehet unatkozni. Ezidáig 5 alkalommal voltunk ott, családdal. Mindenkinek melegen ajánlom.

Ott-tartózkodás: 2017. december, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: MunkaF
Értékelés időpontja: 2017. december 29. mobiltelefonon

Immáron másodjára sikerült ide ellátogatni, és mindketten reméljük, hogy nem utoljára. Az ételek finomak, a személyzet kedves, a borfalu szuper. A csomagunk tartalmazott egy borkóstolót, ami 2 óra 20 perc hosszúságú. Az elején a borászunk eléggé terjengősre fogta, utána azonban felpörgött és szuper lett a vége.
A másik extra a csomagunkban egy masszázs volt. Ez eléggé gyenge volt sajnos, mintha csak egy bemutató lett volna. Ettől függetlenül nagyon szuper volt ismét az itt töltött idő.

Ott-tartózkodás: 2017. december, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Footprints745676
Értékelés időpontja: 2017. november 20.

Eddigi wellness pihenéseim közül az elsők között van mindenképpen
csendes meghitt környezet,a wellness ház fantasztikus és kényelmes
felszolgálás, ételek is jók
kellemes kikapcsolódás vár mindenkire és mióta én voltam,még bővítettek is

Szobákra vonatkozó tipp: a wellness házban minden közel van,kilépsz az ajtón és a medence tárul eléd :)
  • Ott-tartózkodás: 2016. december, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: GabriellaV514
Értékelés időpontja: 2017. november 4.

Egy nagyobb társasággal érkeztünk a szállásra. Maga a főépület ahol a recepció is található igazán mutatós ebben a szép környezetben és az előtt kialakított nyári tereasz is, melyhez a különleges hangulatot a közbelben elhelyezkedős szöllős adja. A főépülettől nem messze vannak kis házak illetve ezekkel szemben található a wellnes részleg. Mi a kis házakban kaptunk szállást, melyeknek berendezése hangulatos volt. Minden apartman galériázott, fent két ágy található és lent egy kihúzható kanapé. Mivel október közepén voltunk, így kint már igazán hűvös volt és ráadásul az eső is esett, ennek ellenére a szobákban jó meleg volt. A wellnes részleg elég egyszerű, és a takarítását valamint karbantartását sem viszik túlzásba, Bent egy nagy medence van és egy gyerek medence, valamint szaunnák. Kint is található két medence, de ez az apartmanok másik oldalán van. Mivel egy éjszakára mentünk így jó volt, de ha több napot töltenénk el unalmas lenne a wellnes részleg. Nyáron ugyan más mivel akkor a tófürdőt is igénybe lehet venni. Félpanziót kértünk, a reggelinél és a vacsoránál is nagyon kicsi volt a választék, bár ami volt az minden nagyon finom volt. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt, a'la carte is ettünk és akkor is minden nagyon finom volt. Jól éreztük magunkat, máskor is visszamennénk.

• Ott-tartózkodás: 2017. október, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: marjett17
Értékelés időpontja: 2017. október 17. mobiltelefonon

Mikor megérkeztünk egyből elvarázsolt minket a termál tó és a gyönyörű környezet. Az egyik kis házban szálltunk meg, a szoba modern és tiszta volt. Az ételek finomak és változatosak. Egyik reggel a Tulajdonos Úr is a vendégekkel evett. Nagyon barátságos volt mindenkivel, ugyanez igaz az alkalmazottakra is. Nagyon finom borokat kóstoltunk és a recepción vásároktunk is. A napos időnek hála szinte végig a termál tóban fürödtünk, a víz kellemesen meleg volt. A fenti kültéri medencét sötétedés után is lehetett használni és kérés esetén még melegebbre állították. Összeségében nagyon jól éreztük magunkat és még biztosan jövünk máskor is!

Ott-tartózkodás: 2017. október, utazás jellege: páros
Köszönet neki: EmeseB83