A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Az Eger & Park hotel Eger sétálóutcájától gyalog kb.800 méterre található, a vasútállomástól kb. 1 km-re.
A foglalást a szállodával közvetlenül intéztem, a recepció ajánlása alapján a 2 szintes Park hotel szárnyban, az 1. emeleten egy superior szobát kaptunk (7-es szoba). A szoba teljesen megfelelt az elvárásainknak, franciaágy, nagy erkély, zuhanykabinos fürdőszoba, szép és praktikus berendezés, működő TV, mini-bár, széf. A fűtés szabályozható (ez a hőmérséklet kiegyenlítésekor kissé hangos).
A szállodában az Eger szárnyban van a recepció és a wellness részleg is, az étterem a Park szárnyban található a földszinten. Átjárás az étterembe a két szárny között a szálloda 1. emeletén keresztül lehetséges (át az Eger szárnyon és végig a Park szárny 1. emeletén). Ez egy kissé zavaró volt, mert az itt található szobák előtt vonult el az étterem felé a szállodai vendégek nagy része. E-mellett minden étkezés előtt az ételkészítés szaga a folyosó felől teljesen átjárta a szobát, gondolom ezen a folyosón mindet, beleértve a lakosztályt is. Nem volt kellemes érzés olajos rántotta "illatra" ébredni. A konyha szagelszívását valahogy jobban meg kéne oldani.
Viszont nagyon tetszett, hogy az étterem szintjén szivarszoba is található (én magam nem dohányzom, de a párom igen), innen egyébként a dohányszag egyáltalán nem szivárgott ki.
A recepción ugyan nem mondták, de a Park szárnyba nem csak a recepció felől lehet bejutni a szállodába egy-egy séta után. A szobakártya használatával más - télen nem nyitva tartó - bejáraton is be lehet menni és nem kell végigvándorolni az egész szállón.
2 reggelit és 2 vacsorát fogyasztottunk el az ittlétünk során. A reggeli bőséges és kiváló, viszont a vacsorában nagyot csalódtunk mindkét este. Itthon sok helyen megfordultunk már, kisebb és nagyobb szállodákban is és nem vagyunk azok a mindenbe belekötő vendég típus. De a vacsora választéka még egy 3 csillagos hotelnek sem vált volna büszkeségére. Ezt viszont úgy láttam – az értékeléseket áttekintve -, hogy nem csak mi észrevételeztük, hanem több alkalommal korábban mások is.
A választékon túltettük magunkat péntek este, végül is azért nem maradtunk éhen, de mikor a szombat esti vacsora következett, nagyobb meglepetés ért minket és a velünk egy időben, illetve utánunk érkező vendégeket. Vacsora 18-21 óráig van. Kb. ½ 8-tól, mikor is mi szerettünk volna étkezni, gyakorlatilag elfogyott az étel, utánpótlás nélkül. És kb. ½ 9-ig, amíg az étteremben tartózkodtunk nem tudták pótolni azt, illetve kapkodva gyorsan került körítésnek gyári krokett a maradék kiszáradt spenóttal töltött rántott szelet mellé. Egyéb értékelhető étel nem volt, egy kis „sűrűje” mentes leves még igen és egy kis pörköltszaft hús nélkül, meg túrós tészta kb. 5 kanálnyi túró és tejföl nélkül, de salátaféle sem (amit nem kell főzni). Gyerekes családok is érkeztek még ekkor, mellettem hallottam, hogy apuka megkérdezi „ugye akkor 3 krokett elég lesz neked”? Szerencsére Ők voltak olyan rutinosak (de ezt nagyon kevesen tudják a vendégek közül, hogy ha nincs a vendég számára megfelelő étel a svédasztalon, akkor kérésre a szakács készít nekik a meglévő alapanyagokból) és kértek a gyerekeknek 2 szelet rántott húst.
Mi ettünk krokettet, meg grillsajtot és az italaink elfogyasztása után távoztunk (Nekem nem volt kedvem a szakácsnak szólni). Ekkor még láttam, hogy hideg előételt hoznak ki gyorsan a konyháról. Meglehet, hogy az utolsó fél órában még újra töltöttek mindent, de ezt nem hinném. Mint utólag megtudtuk, szombat este a konferenciaterem is tele volt vendéggel, velük együtt a konyha mintegy 400 főre főzött. Na de kérem szépen!!! Ezek a vendégek nem a Holdról pottyantak ide 1 perc alatt, hanem előre be voltak jelentve. A szállodavezetés felelőssége az, hogy ilyenkor, amikor gyakorlatilag teltház van, esetleg több konyhai és több felszolgáló személyzetet hívjanak be (egyébként a szakács a pincéreken keresztül bocsánatot kért az estéért)!
Az étterem tele volt vendéggel, többeken nem is tudtak leülni csak várakozás után, akkor is csak mások maradéka fölé és maguk vadászták össze a kihelyezett evőeszközöket. Itt megjegyzem még, hogy mi is csak mások poharai és használt szalvétái mellé tudtunk letelepedni, amit egészen az étkezésünk végéig nem vittek el az asztalról. Az éttermi személyzet úgy gondolom, mindent megtesz, de kevesen vannak ennyi emberre és még italokat is visznek ki.
A wellness részleg viszont jó és tágas (ha nincs teltház és nem mindenki itt szeretne kikapcsolódni), minden megtalálható benne, este 10-ig nyitvatart. Pihenőágyak, méretes úszómedence (mármint hosszában, mélységében sajnos nem, de azért jól lehet úszni.) Többféle szauna, gőzkabin, sószoba, 2 élménymedence, 2 kisebb beülős dagonyahely és gyermekmedence is. Különleges volt számunkra a belső élménymedence (gyermekrész mellett) leghátsó elkülönített sarka, ahol 3 db félkör formájú rozsdamentes 3 szintes acél csövekből jött a masszírozó vízsugár a víz alatt. Ilyen élmény elemmel máshol még nem találkoztunk. Negatívum, hogy nagyon klóros a víz a medencékben, ez leginkább ott kellemetlen ahol az élményelemek felforgatják a vizet, még a pára is marta a szemünket.
A szálloda drinkbárja hangulatos és a kiszolgálás tökéletes. Ide a wellness részlegből fürdőköpenyben is be lehet jönni és el is lehet vinni fogyasztásra kávét a fürdőbe.
Összességében nem lenne rossz hely ez, ha az ilyen „aprócska” hibákat kiküszöbölnék. De úgy látom, hogy ez idáig a különböző értékelő fórumokon régóta emlegetett problémákat még nem sikerült orvosolni.
Végezetül, de nem mellesleg a szálloda teljes személyzete dicséretet érdemel, jól végzi a munkáját.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: wachtln_g
Értékelés időpontja: 2017. december 28.

Érkezéskor az első benyomások döntőek lehetnek. Feldíszített fenyőfa,kellemes meleg,barátságos környezet. Gyors bejelentkezés,udvarias segítőkész recepció.
Kérésünknek megfelelő(keleti-fekvésű)szobát kaptunk panoráma kilátással.
Az Egri-vár,Eged-hegy,Érsek-kert látványával.Tökéletes!
Két ágyas kényelmes szobát kaptunk,szabályozható fűtéssel,kicsit szűkös fürdőszobával,feltöltött minibárral,Lcd-tévével.
Az ellátás svédasztalos reggeli-vacsora.Csak dicsérni lehet az ételek minőségét-választékát,döntően magyaros ízvilágú (nagyon finom).Személyzet udvarias,gyors.
Wellness-részleg:Két jacuzzi,élménymedence,úszómedence,gyerekmedence.többféle szauna stb..Karácsonyi gálavacsorával,színvonalas műsorral ünnepeltünk.Köszönet a szálloda vezetőségének és teljes személyzetének.

Szobatipp: Keleti-fekvésű 3.-4.emeleti szobákból panoráma kilátás.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Sofi58
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 29.

Kedves Sofi58!

Köszönöm, hogy megtisztelt Bennünket visszajelzésével, melyet Mi mindig nagyon fontosnak tartunk és fejlődésként tekintünk rá.
Nagy öröm olvasni sorait, hiszen mi mind itt azon fáradoztunk, hogy minden kedves Vendégünk kellemesen és meghitten ünnepelhessen...az hiszem ez sikerült!

Bízom benne, hogy a későbbiekben is találkozhatunk még Önökkel!
Boldog Új Esztendőt kíván a Hotel Eger & Park csapta!

Értékelés időpontja: 2017. december 3.

Középkategóriás szálloda, sokkal élvezhetőbb lehetett volna tömeg és a zsúfoltság nélkül, így ez rányomta a bélyegét az ott létünkre...nincs szabad ágy vagy szék a wellnessben, sorban állás szabad asztalra vacsoránál...

Szobatipp: Csak is abszolút holtszezonban érdemes oda menni.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Fearless391020
Értékelés időpontja: 2017. október 28. mobiltelefonon

Egyszerűen úgy tudnàm jellemezni: mintha hazamennék! Többször jártunk már itt,kedves fogadtatásban és vendégszeretetben volt részünk! Az tetszik a hotelben, hogy pontosan azt nyújtja,amit egy barátságos szállodától várunk. Meleg, kellemes környezet, àr-értèkben tökéletes. Minden évben egyszer elmegyünk, mert biztosak vagyunk benne, hogy jót fogunk enni, ellazulhatunk a wellnessben és kikapcsolódhatunk a városban. Az Eger Hotel szárny szobái szépek lettek a felújítás után, személy szerint jobban szeretem ezt a szárnyat. Kiemelném az ètterem személyzetét, alázattal és türelemmel végzik a munkájukat, sok évvel a hátuk mögött!!! Finom ètelek, választék, ès megjegyzem, itt ízlett először marhapörkölt hotelben.☺️ Családoknak,pároknak is jó választás, nem kapsz zsákbamacskát!! Mindezt szakmabeliként látom,aki gyakran megfordul 4-5*os szállásokon.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: tripihungary
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 30.

Kedves tripihungary!

Köszönöm Önnek, hogy időt szánt arra, hogy pihenésüket követően leírtak a Nálunk tapasztaltakat...és igen, itt már írhatjuk, hogy tapasztalat és nem az első benyomás. Szállodánk igen nagy hangsúlyt fektet arra, hogy Vendégeit a felsorolt szolgáltatások mindegyikével kényeztethesse. Bízom benne, hamarosan újra találkozhatunk Önökkel!

Értékelés időpontja: 2017. október 25.

Egy kicsit nehéz erről a hotelről véleményt mondani, mert sem rendkívüli hibáról sem fantasztikus erősségről nem tudok beszámolni. Hozza a tisztességes "erős közepes" színvonalat, ami azért lássuk be nem semmi. A szoba( Park Hotel) valóban 4 csillagos minőségű , tisztasága példás, egyedül a fűtés beállítása okozott gondot. A reggelik-vacsorák inkább 4-es alát érdemelnek, persze lehet hogy én vagyok egy kicsit ínyenc.
Az igazi attrakció azonban a szálloda elhelyezkedése, parkolási lehetősége a belváros szomszédságában, mindenhez rendkívül közel.
Mindezzel együtt jó szívvel tudom ajánlani Egert megismerni kívánó olvasóimnak.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Köszönet neki: Szpiridon
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 27.

Kedves Szpiridon!

Köszönjük Önnek, hogy értékelte szállodánkat. Mi nagyon örültünk annak, hogy pontosan azt értékelte bennünket, amit valóban nyújtani kívánunk. Belvárosi elhelyezkedés, makulátlan tisztaság, házias konyha, figyelmes személyzet és pihenésre szolgáló szobák.