Értékelés időpontja: 2018. április 1. mobiltelefonon

Első benyomásra nem nyűgözött le, de ezt betudtam a 420km-es útnak. Aztán minden kisimult és nagyon jól éreztük magunkat. Szobák nem túl nagyok, de oda csak aludni járunk jobb esetben. Wellness első benyomásra nem túl nagy, de érdekes módon jellemzően egyedül ültem a szaunában. Konyha kiváló, legyen ez a zárszó: vivát vadmalac leves!

Ott-tartózkodás: 2018. április, utazás jellege: páros
Köszönet neki: SzabolcsB76
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 3.

Kedves Szabolcs!

Örülök sorainak és hogy időt szánt értékelésünkre. Számunkra ez a legfontosabb, hogy összességében Ön jól érezte magát Nálunk!
Visszavárjuk!

Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, kedves volt a személyzet, bármilyen kérdésünk volt készséggel segítettek nekünk. Egyedüli hibának az étterem távolsága volt, de kárpótolta a wellness részleg!

• Ott-tartózkodás: 2017. április, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Toomiikaaa
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Elvárásunknak megfelelő volt a szálloda, kiugró negatívum vagy pozitívum nem ért itt bennünket.Reggeli, vacsora bőséges és változatos, szobák tiszták, jól felszereltek. Belváros közel van. Ajánlom másoknak is.

• Ott-tartózkodás: 2017. december, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Csezs
Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a kedvesemmel. A félpanziós ellátás reggelije és vacsorája finom és választékos. A szoba jól felszerelt fürdőszobával rendelkezik és az ágyak kényelmesek. A wellness kicsiknek/nagyoknak egyaránt lehetőséget nyújt kikapcsolódásra.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Ott-tartózkodás: 2018. február, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Máté T
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 4.

Kedves Máté T.!

Nagyon köszönjük Önöknek, hogy Bennünket választottak és hogy időt szántak értékelésünkre. Fontos számunkra, jó kellemesen telt pihenésük. Bízunk benne, találkozhatunk még Önökkel!

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Az Eger & Park hotel Eger sétálóutcájától gyalog kb.800 méterre található, a vasútállomástól kb. 1 km-re.
A foglalást a szállodával közvetlenül intéztem, a recepció ajánlása alapján a 2 szintes Park hotel szárnyban, az 1. emeleten egy superior szobát kaptunk (7-es szoba). A szoba teljesen megfelelt az elvárásainknak, franciaágy, nagy erkély, zuhanykabinos fürdőszoba, szép és praktikus berendezés, működő TV, mini-bár, széf. A fűtés szabályozható (ez a hőmérséklet kiegyenlítésekor kissé hangos).
A szállodában az Eger szárnyban van a recepció és a wellness részleg is, az étterem a Park szárnyban található a földszinten. Átjárás az étterembe a két szárny között a szálloda 1. emeletén keresztül lehetséges (át az Eger szárnyon és végig a Park szárny 1. emeletén). Ez egy kissé zavaró volt, mert az itt található szobák előtt vonult el az étterem felé a szállodai vendégek nagy része. E-mellett minden étkezés előtt az ételkészítés szaga a folyosó felől teljesen átjárta a szobát, gondolom ezen a folyosón mindet, beleértve a lakosztályt is. Nem volt kellemes érzés olajos rántotta "illatra" ébredni. A konyha szagelszívását valahogy jobban meg kéne oldani.
Viszont nagyon tetszett, hogy az étterem szintjén szivarszoba is található (én magam nem dohányzom, de a párom igen), innen egyébként a dohányszag egyáltalán nem szivárgott ki.
A recepción ugyan nem mondták, de a Park szárnyba nem csak a recepció felől lehet bejutni a szállodába egy-egy séta után. A szobakártya használatával más - télen nem nyitva tartó - bejáraton is be lehet menni és nem kell végigvándorolni az egész szállón.
2 reggelit és 2 vacsorát fogyasztottunk el az ittlétünk során. A reggeli bőséges és kiváló, viszont a vacsorában nagyot csalódtunk mindkét este. Itthon sok helyen megfordultunk már, kisebb és nagyobb szállodákban is és nem vagyunk azok a mindenbe belekötő vendég típus. De a vacsora választéka még egy 3 csillagos hotelnek sem vált volna büszkeségére. Ezt viszont úgy láttam – az értékeléseket áttekintve -, hogy nem csak mi észrevételeztük, hanem több alkalommal korábban mások is.
A választékon túltettük magunkat péntek este, végül is azért nem maradtunk éhen, de mikor a szombat esti vacsora következett, nagyobb meglepetés ért minket és a velünk egy időben, illetve utánunk érkező vendégeket. Vacsora 18-21 óráig van. Kb. ½ 8-tól, mikor is mi szerettünk volna étkezni, gyakorlatilag elfogyott az étel, utánpótlás nélkül. És kb. ½ 9-ig, amíg az étteremben tartózkodtunk nem tudták pótolni azt, illetve kapkodva gyorsan került körítésnek gyári krokett a maradék kiszáradt spenóttal töltött rántott szelet mellé. Egyéb értékelhető étel nem volt, egy kis „sűrűje” mentes leves még igen és egy kis pörköltszaft hús nélkül, meg túrós tészta kb. 5 kanálnyi túró és tejföl nélkül, de salátaféle sem (amit nem kell főzni). Gyerekes családok is érkeztek még ekkor, mellettem hallottam, hogy apuka megkérdezi „ugye akkor 3 krokett elég lesz neked”? Szerencsére Ők voltak olyan rutinosak (de ezt nagyon kevesen tudják a vendégek közül, hogy ha nincs a vendég számára megfelelő étel a svédasztalon, akkor kérésre a szakács készít nekik a meglévő alapanyagokból) és kértek a gyerekeknek 2 szelet rántott húst.
Mi ettünk krokettet, meg grillsajtot és az italaink elfogyasztása után távoztunk (Nekem nem volt kedvem a szakácsnak szólni). Ekkor még láttam, hogy hideg előételt hoznak ki gyorsan a konyháról. Meglehet, hogy az utolsó fél órában még újra töltöttek mindent, de ezt nem hinném. Mint utólag megtudtuk, szombat este a konferenciaterem is tele volt vendéggel, velük együtt a konyha mintegy 400 főre főzött. Na de kérem szépen!!! Ezek a vendégek nem a Holdról pottyantak ide 1 perc alatt, hanem előre be voltak jelentve. A szállodavezetés felelőssége az, hogy ilyenkor, amikor gyakorlatilag teltház van, esetleg több konyhai és több felszolgáló személyzetet hívjanak be (egyébként a szakács a pincéreken keresztül bocsánatot kért az estéért)!
Az étterem tele volt vendéggel, többeken nem is tudtak leülni csak várakozás után, akkor is csak mások maradéka fölé és maguk vadászták össze a kihelyezett evőeszközöket. Itt megjegyzem még, hogy mi is csak mások poharai és használt szalvétái mellé tudtunk letelepedni, amit egészen az étkezésünk végéig nem vittek el az asztalról. Az éttermi személyzet úgy gondolom, mindent megtesz, de kevesen vannak ennyi emberre és még italokat is visznek ki.
A wellness részleg viszont jó és tágas (ha nincs teltház és nem mindenki itt szeretne kikapcsolódni), minden megtalálható benne, este 10-ig nyitvatart. Pihenőágyak, méretes úszómedence (mármint hosszában, mélységében sajnos nem, de azért jól lehet úszni.) Többféle szauna, gőzkabin, sószoba, 2 élménymedence, 2 kisebb beülős dagonyahely és gyermekmedence is. Különleges volt számunkra a belső élménymedence (gyermekrész mellett) leghátsó elkülönített sarka, ahol 3 db félkör formájú rozsdamentes 3 szintes acél csövekből jött a masszírozó vízsugár a víz alatt. Ilyen élmény elemmel máshol még nem találkoztunk. Negatívum, hogy nagyon klóros a víz a medencékben, ez leginkább ott kellemetlen ahol az élményelemek felforgatják a vizet, még a pára is marta a szemünket.
A szálloda drinkbárja hangulatos és a kiszolgálás tökéletes. Ide a wellness részlegből fürdőköpenyben is be lehet jönni és el is lehet vinni fogyasztásra kávét a fürdőbe.
Összességében nem lenne rossz hely ez, ha az ilyen „aprócska” hibákat kiküszöbölnék. De úgy látom, hogy ez idáig a különböző értékelő fórumokon régóta emlegetett problémákat még nem sikerült orvosolni.
Végezetül, de nem mellesleg a szálloda teljes személyzete dicséretet érdemel, jól végzi a munkáját.

• Ott-tartózkodás: 2018. január, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: wachtln_g