Ingyenes lemondási lehetőség 07.26.-ig
Agoda.com
192 USD
75 USD
Figyelem, megtakarítás! 18%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 18%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (92 USD).

60 napos időszakot véve elemezzük az árakat, és az Ön által választott árat a hasonló jellemzőkkel rendelkező szobák átlagárával vetjük össze, hogy Ön a lehető legjobb ajánlatot kaphassa.

80 USD
58 USD
Agoda.com
Ingyenes lemondási lehetőség 07.26.-ig
261 USD
  • Reggeli az árban
Értékelés időpontja: 2018. április 17.

Családdal voltunk a Honthy Hanna lakosztályban, ahol luxus körülmények közt pihenhettünk volna, ha nem dübörög péntek ill. szombat éjszaka is alattunk a diszkó. Ez felháborító, teljesen összeegyeztethetetlen a szálló funkciójával ti. hogy az ember éjszakára számolva fizet, holott lehetetlen azon a szárnyon (felteszem, a legdrágább szobákban/lakosztályokban) bármilyen pihenés. Nagyon sajnálom, mert az első szerencsétlen éjszakáig azt hittem, ez lesz a törzshelyünk, ahová visszajárhat a majd nagy család. Megírtam mindezt a szállodai értékelő lapon, valamint jeleztem a recepción is, ahol egy "sajnálom" volt a reakció, ill. próbáltak egy 20%-os kupont adni a következő alkalomra, ami sosem fog bekövetkezni, így azt nem fogadtam el. Kár a helyért, mert amúgy a konyha, a lakosztály felszereltsége, a wellness részleg, ill. a szálló elhelyezkedése is ideális. Borzasztó üzleti döntés volt egy éjszakai mulató üzemeltetése a szálló aljában. Kívülről fújtam a dj lejátszási listáját, pedig piszamában feküdtem az ágyamban :(

Szobákra vonatkozó tipp: A régi szárny nem alkalmas alvásra, de mivel az új épület különálló, ott valószínűleg csak a szálláshely előnyeit élvezhetik a vendégek.
  • Ott-tartózkodás: 2018. március, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: Ágnes B
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 19.

Kedves Ágnes B!

Köszönöm Önnek szíves észrevételét és hogy megosztotta azt számunkra. Azt gondolom a gondoknak nem szükséges mindig ilyen nyilvános és online közlésmódot választani, hiszen akár személyesen, itt a szállodában is beszélhettünk volna erről egymással.

Ettől függetlenül végtelenül sajnálom, hogy ilyen kellemetlen élményben volt részünk. A szálloda alatt működő bárral olyan szerződéses jogviszonyban állunk, hogy ha panasz érkezik szállóvendégeink részéről, úgy jogosultak vagyunk a további működést felfüggeszteni Velük.

Így az Ön által benyújtott panasz alapján kivizsgáljuk az esetet és amennyiben szükséges, megtesszük a következő lépést, hiszen Nekünk sem érdekünk, hogy a Nálunk pihenni kívánó Vendégek nyugalmát megzavarjuk.

Megértem döntését, hogy úgy véli, nem fog Hozzánk visszatérni családjával együtt, bár azzal semmiképpen sem értek egyet, hogy egy gépezetbe csúszott homokszem végett, a szállodát ennyire "le kellene írni". Igen, hiba történt, de nem olyan, melyet ne lehetne orvosolni és teljes egészében javítani.

Minden jót kívánunk Önnek és Kedves Családjának, köszönjük hogy Nálunk jártak!

Értékelés időpontja: 2018. április 16.

Kellemes, jó wellness, tájjellegű ételek.A belváros néhány percre, saját parkoló, szép környezet. A személyzet segítőkész- A szálloda konferenciára és egyéb tartózkodásra is alkalmas. Van kerékpárkölcsönzés, aki esetleg így akar kijutni a közeli Szépasszony völgybe borozni-

Ott-tartózkodás: 2017. november
Köszönet neki: brigitta72
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 18.

Kedves Brigitta72!

Köszönöm, hogy időt szánt értékelésünkre. Azt gondolom, leírásában pontosan azt tükrözte, akik Mi valójában vagyunk. Ilyen és még ennél már csak színvonalas szolgáltatásokkal, segítőkész személyzettel várjuk vissza Önöket!

Értékelés időpontja: 2018. április 1. mobiltelefonon

Első benyomásra nem nyűgözött le, de ezt betudtam a 420km-es útnak. Aztán minden kisimult és nagyon jól éreztük magunkat. Szobák nem túl nagyok, de oda csak aludni járunk jobb esetben. Wellness első benyomásra nem túl nagy, de érdekes módon jellemzően egyedül ültem a szaunában. Konyha kiváló, legyen ez a zárszó: vivát vadmalac leves!

Ott-tartózkodás: 2018. április, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Szabolcs B
ertekesites, a Hotel Eger & Park alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 3.

Kedves Szabolcs!

Örülök sorainak és hogy időt szánt értékelésünkre. Számunkra ez a legfontosabb, hogy összességében Ön jól érezte magát Nálunk!
Visszavárjuk!

Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, kedves volt a személyzet, bármilyen kérdésünk volt készséggel segítettek nekünk. Egyedüli hibának az étterem távolsága volt, de kárpótolta a wellness részleg!

• Ott-tartózkodás: 2017. április, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Toomiikaaa
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Elvárásunknak megfelelő volt a szálloda, kiugró negatívum vagy pozitívum nem ért itt bennünket.Reggeli, vacsora bőséges és változatos, szobák tiszták, jól felszereltek. Belváros közel van. Ajánlom másoknak is.

• Ott-tartózkodás: 2017. december, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Csezs