“Tökéletes kiszolgálás, finom és különleges ételek, hangulatos étterem”
Palacsintavar Etterem értékelése

Palacsintavar Etterem
17. helyezett 87 Éttermek közül Egerben
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Értékelés időpontja: 2018. február 1. mobiltelefonon

Az étterem berendezése nagyon hangulatos. Tipikusan olyan hely amely nem modern, nem régies de van egy sokak által kedvelt, különleges stílusa. A kiszolgálás tökéletes volt az étel pedig fantasztikus. Mind az édes mind a sós pizza isteni volt és tálalásban is kifogástalan.

Köszönet neki: Cruiser736659

2024 a(z) 155 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Feleségemmel ültünk be a Palacsintavárba egy gyors ebéd reményében. A felszolgálók először otromba módon közölték, hogy az asztal, amihez le akarunk ülni, foglalt (semmi nem tájékoztatott erről), majd amikor leültünk egy másikhoz, kb. 20 percig nem voltak hajlandóak felvenni a rendelést. Elég sokat utazunk külföldön, itthon is, de ilyen otromba vendéglátásban nem volt még részünk. Nagyon nem ajánlom.

Köszönet neki: Balázs L
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Mióta a hely létezik azóta ide járunk, ha finomat szeretnél enni, akkor ide érdemes betérni. A kiszolgálás az egyetlen változó tényező...

Köszönet neki: Orangerent
Értékelés időpontja: 2017. november 30.

Most jártam itt először. Megragadott a helybelső dizájnja, mely nagyon ötletesen került kialakításra. Pincér viszonylag hamar megjelent, felvette a rendelést. Főnix ("vega") palacsintát rendeltem. Kritikán aluli volt! Kaptam egy mirelit franciasaláta alappal töltött palacsintát, mellé pedig egy agyoncukrozott tartármártást. A díszítés egyhangú, agyonszáradt (nem friss) zöldségekből készült. Az egyetlen pozitívum a sok olvasztott sajt volt, melyet grillezettnek írtak! Nagyon megbántam, hogy nem keresgéltem tovább éttermek után, mert ennyi pénzért, nagyon finom ételeket ehettem volna máshol. Hatalmas csalódás volt!

2  Köszönet neki: buer2017
Értékelés időpontja: 2017. november 23. mobiltelefonon

A kisfiam szülinapját mentünk ünnepelni hárman, szinte tele volt az étterem és sajnos nagyon de nagyon sokat kellett várni. Majdnem 1 órát vártunk 3 palacsintára. Régen mikor voltunk nem volt ilyen hosszú várakozási idő. A palacsinták díszítése ugyanolyan volt, függetlenül hogy illett-e hozzá vagy sem.

Köszönet neki: 654andiij

A következőt megtekintő utazók: Palacsintavar Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Palacsintavar Etterem? Ossza meg benyomásait!