“Egész jó”

17. helyezett 89 Éttermek közül Egerben
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 20. mobiltelefonon

Összességében elégedettek voltunk. A kiszolgálás minősége és gyorsasága is hibátlan volt, bár igaz, hogy majdnem üres volt a hely. Az adagok megfelelőek. A pulykaraguból kissé hiányzott a pulyka. Szósz az volt bőven... Ár/érték arányában 4*.

Köszönet neki: tepe09

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 16.

Majd éhen haltunk, mikor betértünk ide a gyerekek kedvéért. A választék nagyon jó, a palacsinták isteniek, a kiszolgálás iszonyat lassú, mosolyt nem nagyon láttunk a pincéreken, bár nem volt tele az étterem. Igen sokféle édes és sós palacsinta közül lehet választani, nem könnyű, Már azt hittük vacsora lesz az ebédből, annyit kellett várni, oké, hogy a palacsintákat meg is kell sütni és tölteni, na de ennyi ideig????

Köszönet neki: EndreM46
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 6.

Finom ételek, szuper lett az új hely is! Egyedül a kiszolgálás volt kissé lassú, amiről nem szóltak előre a pincérek.

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: DiaB8964
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5.

Finom és hatalmas palacsintákat kaptunk, a sós és édes változatok is szuperek! A kiszolgálás kedves és gyors.

Köszönet neki: emesekocsis76
Értékelés időpontja: 2018. július 28. mobiltelefonon

A pincérek hozzáállása kritikán aluli. Hagytak volna minket távozni (5 felnőtt, 4 gyermek), mert a térre hivatkozva nem toltak össze nekünk 2 asztalt pedig volt hely. Végül egy éppen távozó nagyobb társaság helyére le tudtunk ülni. Gyermek menü/méretű palacsinta nincs. Bármit kertünk, extra tányér, etetoszek, nagyon sokára hoztak, kb amikor újra felénk volt dolguk. Beszologattak, visszabeszéltek. A számlázasnal közöltek, hogy nem lehet kártyával fizetni és meg is jegyeztek, hogy ki van írva. Mi viszont a pultnál nem jártunk, a kerthelyiségben foglaltunk helyet, így nekik kellett volna a rendelesfelvetelnel informálni minket erről. A barátaink segítettek ki minket kézpenzzel. Csak a palacsinták miatt nem 0 az értékelés. 2018. julius 25.

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: vongruosi

A következőt megtekintő utazók: Palacsintavar Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Palacsintavar Etterem? Ossza meg benyomásait!