Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Kb. fél órát töltöttem a szállodában, amit láttam szép volt, de nem olyan szobát kaptunk amit foglaltam. A személyzet semmi erőfeszítést nem tett az irányba, hogy megoldja a problémát, ezért eljöttünk onnan.

Szobatipp: Szép a hely, de a foglalás nem azt adta amit kértem.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
2  Köszönet neki: Klára N
Értékelés időpontja: 2017. december 26.

3 napos karácsonyi pihenésre érkeztünk a hotelbe, amellyel meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves volt, mind a recepción, mind a wellness részlegben. A szoba nem volt a legnagyobb, de tiszta, kényelmes, mindennel felszerelt volt. A reggeli bőséges, kimondottan nagy választékkal, a vacsora szintén, az A'la carte étlapról is többször választottunk ebédet és mind kifogástalan volt. Karácsonyra való tekintettel egy kis uzsonnát is kaptunk, süteményekkel, forralt borral és punccsal, nagyon hangulatos volt.

A wellness részlegről tudok inkább negatívumot mondani. A benti nagy úszómedence vize hideg, nem 27-28 fokos, ahogy több helyen is hirdetik, inkább 20-22 úgyhogy az szinte mindig üres volt. Viszont sok szauna van, ahol mindig volt hely, tisztán is voltak tartva. Lepedőt nem adtak, csak egy napra 1 db törölközőt, ez nem tetszett annyira, illetve hogy vissza kellett mindent cipelni a másik épületbe (törölköző + köntös), amikor elhagytuk a szállodát. Kisgyerekeseknek nem ajánlom viszont a helyet, nekik nem nagyon volt medence, játszó sarok, stb..

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Rita_ittjartam
Értékelés időpontja: 2017. december 9.

A szálloda nagyon szép és tiszta. A recepciósok és a spa személyzete is nagyon kedves és figyelmes volt. A wellnes részleg is jól felszerelt sok szauna kabin. A szoba is nagyon szép és tiszta volt valamint csendes is. Az épületek közötti átjárás nem jelentett gondit még ha hűvösebb is volt az idő. A reggeli nagyon bőséges és finom volt több meleg fogás is volt. Érdemes biciklit bérelni akár csak 2 órára is mert közel van a belváros és könnyű biciklivel szétnézni. A masszázs szolgáltatásokkal is meg voltuk elégedve.

• Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: sesissa
Értékelés időpontja: 2017. november 23. mobiltelefonon

Negatív:
-A képek alapján a hotel szobák és wellnes részleg jobban nézett ki.
-A kétszemélyes ágy tulajdonképpen két egy személyes, és könnyen szét is csúszik. Sajnos emiatt és a párnák miatt nem aludtunk túl jól.
-A wifi semmit nem ér, olyan lassú, hogy semmit nem tölt be.
-Fittnessterem gyengén felszerelt.

Pozitív:
-Kedves személyzet
-Finom kaja
-Közel van a szépasszonyvölgy
-Mindig volt hely a szaunában
-Hétvégi romantikázáshoz ideális

Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: KrisztinaD95
Értékelés időpontja: 2017. november 13. mobiltelefonon

2 ejszakara erkeztunk a parommal, hogy egy kellemes wellness hetveget toltsunk itt. A foglalasban az volt a pozitiv, hogy lehetett szombat estetol, hetfo reggelig foglalni, hiszen ez tobb helyen nem lehetseges. A szobank egy premium kategorias volt, tokeletes, szep kinezettel. Furdoszoba is minden igenyt kielegito! Reggeli volt benne az arban, amely boseges es minosegi etelekkel fogadott. Ami negativum, hogy az arban nincs benne a parkolasi lehetoseg, ez napi 1500 Ft volt. Az etterem ar ertek aranya nem megfelelo. Wellness reszleg is rendben van, talan lehetne egy fokkal melegebb a termalviz. Osszesegeben egy jo hetveget toltottunk itt, szivesen ajanlom masoknak is!

Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: cseholi