Értékelés időpontja: 2018. április 1. mobiltelefonon

A Szépasszony Völgyben,nagyon szép környezetben,több külön épületből álló igényes szálloda. Igényesen berendezett tiszta szobák és fürdőszobák,külön plussz pont,hogy a fürdőszobánkon volt ablak. Az étterem és a wellness részleg is igényes,tiszta,jó konyhával. A vacsorához szóló élő,diszkrét folklór zene kellemes meglepetés volt Húsvét vasárnapján. Negatívum, hogy a wellness részbe nem lehet fedett folyosókon eljutni,így rossz időben ez igencsak kellemetlen,színvonaltalan szolgáltatás. Nem különben az,hogy ez a részleg normál napokon este 8-kor,vasárnap pedig már 6-kor zár. Így olyan,mintha ez nem is a kikapcsolódást szolgálna. Wi-fi inkább ne is legyen az ajánlati listán,gyenge,használhatatlan. Napi 1500Ft a parkolásért is túllép egy bizonyos ingerküszöböt. Összességében azonban egy nagyon kellemes hely,ár-érték aránya nagyon jó,kitünő választás a völgyben lévő igényes pincék gyalogtávolsága miatt is. Céges rendezvény is kiválóan alkalmas.

Ott-tartózkodás: 2018. április, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Peter J
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Lakosztalyban laktunk,ami tagas es tiszta volt,viszont tetoteri,igy kicsit sotet. A szalloda szep, a kornyezete gyonyoru,viszont hideg ido eseten kicsit kellemetlen,hogy az etkezes,a wellness es a recepcio kulonallo epuletekben van.
A reggeli finom es valasztekos,a wellness nem nagy,s hetvegen elegge zsufolt. A bar nem igazan mukodott. Viszont a szemelyzet segitokesz volt,bar a szobaszervizert 5.000 Ft kicsit tulzasnak tunik.

Ott-tartózkodás: 2018. március, utazás jellege: baráti
Köszönet neki: Zuzsetta
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Sajnos nem váltotta be a képek alapján a hozzá fűzött reményeinket.
A wellness kicsi, 2 medence üzemelt, de az egyik olyan hideg, hogy a kiírt 27 fokot messziről sem közelíti meg. A szaunák jók voltak.
A reggeli gyenge minőségű alapanyagokból, bár bőséges választékból állt.
A wi-fi a szobában szinte használhatatlan.
A személyzet kedves, udvarias.

Ott-tartózkodás: 2018. március, utazás jellege: páros
Köszönet neki: EditBudapest
Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Kb. fél órát töltöttem a szállodában, amit láttam szép volt, de nem olyan szobát kaptunk amit foglaltam. A személyzet semmi erőfeszítést nem tett az irányba, hogy megoldja a problémát, ezért eljöttünk onnan.

Szobákra vonatkozó tipp: Szép a hely, de a foglalás nem azt adta amit kértem.
  • Ott-tartózkodás: 2018. február, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: nagyklara1968
Értékelés időpontja: 2017. december 26.

3 napos karácsonyi pihenésre érkeztünk a hotelbe, amellyel meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves volt, mind a recepción, mind a wellness részlegben. A szoba nem volt a legnagyobb, de tiszta, kényelmes, mindennel felszerelt volt. A reggeli bőséges, kimondottan nagy választékkal, a vacsora szintén, az A'la carte étlapról is többször választottunk ebédet és mind kifogástalan volt. Karácsonyra való tekintettel egy kis uzsonnát is kaptunk, süteményekkel, forralt borral és punccsal, nagyon hangulatos volt.

A wellness részlegről tudok inkább negatívumot mondani. A benti nagy úszómedence vize hideg, nem 27-28 fokos, ahogy több helyen is hirdetik, inkább 20-22 úgyhogy az szinte mindig üres volt. Viszont sok szauna van, ahol mindig volt hely, tisztán is voltak tartva. Lepedőt nem adtak, csak egy napra 1 db törölközőt, ez nem tetszett annyira, illetve hogy vissza kellett mindent cipelni a másik épületbe (törölköző + köntös), amikor elhagytuk a szállodát. Kisgyerekeseknek nem ajánlom viszont a helyet, nekik nem nagyon volt medence, játszó sarok, stb..

• Ott-tartózkodás: 2017. december, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Rita_ittjartam