“Nagyszerű menüválaszték megfizethető áron az Egri vár tövében”
Dorner Restaurant értékelése

Dorner Restaurant
32. helyezett 87 Éttermek közül Egerben
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17. mobiltelefonon

Az Egri vár tövében található étterem évtizedek óta kínál gyors, olcsó, kiadós menüválasztékot az arrajárók számára.

Köszönet neki: Gábor G

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 1. mobiltelefonon

Három nővel szoktam itt ebédelni, amikor Egerben járok. Kedves hangú kiszolgálás, egyszerű, kiadós ételadagok. Korrekt árfekvés. Ajánlom, mint vár-közeli helyet, ha nem puccosat akartok.

Köszönet neki: erdelyi95
Értékelés időpontja: 2016. március 15. mobiltelefonon

Tökéletes kiszolgálás, én személy szerint oda vagyok a hasonló varázsú helyektől.Nincs benne semmi kihívó,semmi frusztráló,viszont annal nagyobb lélek! Azt kapod amit megrendelsz, amire számítasz amikor elolvasod a fogásokat az étlapon.Egyszerű és ez az egyszerűsége teszi jóformán tökéletessé ezt a helyet! Az igazi régi vendéglátás, ami itt még visszainteget a kanyarból, ebben az elmisztifikált világban. Egy igazi kuriózum.Ha Egerben jártok mindenképpen látogassatok el ide! Engem teljesen lenyűgözött!
Köszönöm!

Köszönet neki: Lili H
Értékelés időpontja: 2015. augusztus 8.

A pincér már megérkezésünkkor is mogorván viselkedett, nagyon barátságtalanul bánt velünk egész ottlétünk alatt, amire egyáltalán nem adtunk okot. Fizetéskor a számlát szó szerint elénk dobta. Ilyen bánásmódot még egyetlen vendéglátóhelyen sem tapasztaltunk.
Az ételek viszont finomak és bőségesek.

Köszönet neki: BRJ89
Értékelés időpontja: 2018. február 16.
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Dorner Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dorner Restaurant? Ossza meg benyomásait!