“Mindenképp megéri betérni”
Dorner Restaurant értékelése

Dorner Restaurant
34. helyezett 82 Éttermek közül Egerben
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Kockás abroszok, békebeli hangulat. Az étel választék széles, az adagok bőségesek és nagyon finomak. Az árak inkább olcsónak mondhatók az átlaghoz képest. Csak ajánlani tudom, hogy aki arra jár térjen be egy finom ebédre, vagy vacsorára.

Köszönet neki: Sándorné Betty N

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17. mobiltelefonon

Az Egri vár tövében található étterem évtizedek óta kínál gyors, olcsó, kiadós menüválasztékot az arrajárók számára.

Köszönet neki: Gábor G
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 1. mobiltelefonon

Három nővel szoktam itt ebédelni, amikor Egerben járok. Kedves hangú kiszolgálás, egyszerű, kiadós ételadagok. Korrekt árfekvés. Ajánlom, mint vár-közeli helyet, ha nem puccosat akartok.

Köszönet neki: erdelyi95
Értékelés időpontja: 2016. március 15. mobiltelefonon

Tökéletes kiszolgálás, én személy szerint oda vagyok a hasonló varázsú helyektől.Nincs benne semmi kihívó,semmi frusztráló,viszont annal nagyobb lélek! Azt kapod amit megrendelsz, amire számítasz amikor elolvasod a fogásokat az étlapon.Egyszerű és ez az egyszerűsége teszi jóformán tökéletessé ezt a helyet! Az igazi régi vendéglátás, ami itt még visszainteget a kanyarból, ebben az elmisztifikált világban. Egy igazi kuriózum.Ha Egerben jártok mindenképpen látogassatok el ide! Engem teljesen lenyűgözött!
Köszönöm!

Köszönet neki: Lili H
Értékelés időpontja: 2015. augusztus 8.

A pincér már megérkezésünkkor is mogorván viselkedett, nagyon barátságtalanul bánt velünk egész ottlétünk alatt, amire egyáltalán nem adtunk okot. Fizetéskor a számlát szó szerint elénk dobta. Ilyen bánásmódot még egyetlen vendéglátóhelyen sem tapasztaltunk.
Az ételek viszont finomak és bőségesek.

Köszönet neki: BRJ89

A következőt megtekintő utazók: Dorner Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dorner Restaurant? Ossza meg benyomásait!