“1552 luxus Étterem”

4. helyezett 88 Éttermek közül Egerben
Konyha: Magyar, Török
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. július 28.

Széles skálán fogyasztottunk, személy szerint nagyon rosszl jártam - csak a jómodor tartott vissza, hogy a csülköt vissza nem küldtem. Már étel finom volt.

Köszönet neki: Sándor D

Értékelés időpontja: 2017. július 18.

Intelligens fogadtatás és felszolgálás. Kitűnő nagyon ízletes ételek , remek borválaszték.
Hangulatos környezet, tiszta, kellemes hely, szívesen térünk be máskor is! Bátran ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: paccomatto
Értékelés időpontja: 2017. július 17.

Szombat este családi szülinapot ünnepeltünk az étteremben. A kiszolgálás és az ételek kiválóak voltak. A személyzet segítőkész, mindenre felkészült. Családunk kisebb tagjai is maximálisan jól érezték magunkat. A felszolgálók színezővel és játékokkal látták el őket, már az érkezést követő néhány percben.
Bár az étterem tele volt, mégis érezhető volt a maximális odafigyelés.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek, mi biztos visszatérünk.

Köszönet neki: virikis12
Értékelés időpontja: 2017. július 16.

A tripadvisor kiváló kritikái miatt jöttünk ide négyen, szombati ebédet elkölteni. Hatalmas csalódás okozott. Mindennek az alja a kiszolgálás volt, le sem lehet írni, talán magnófelvételt kellett volna készítenem és azt feltenni az oldalra. Rengeteg pincér van, egymást zavarják, de a vendégeket kimondottan utálják. Mondat közben kétszer is otthagytak minket. Sértődött, flegma hozzáállás, kulináris képzettségük a nullával egyenlő. Igen lassú a kiszolgálás, közel 1 órát vártunk az egyik fogásra. Érkezésünkkor közlik (persze erről nem szólnak sem a foglaláskor, sem a honlapjukon nincs fent), hogy csökkentett étlappal dolgoznak, ami azt jelenti, hogy az ételek 2/3-a elfogyott. Rengeteg a családos, erre egyáltalán nincsenek felkészülve. Nagy nehezen sikerült egy darab (!) A/4-es lapot kirimánkodni belőlük, hogy gyerekem rajzolhasson. Még szerencse, ceruzát vittünk magunkkal. Egy jó dolog van a hosszú várakozásban: közben a vár megnézhető, ha valaki az asztalnál marad és telefonál, amint a pocsék ételek elkészültek. És akkor az ételek: lazactatárt ettem, túl volt vajkrémezve, fullasztó, zsíros volt az egész. Salátadíszítés szép volt ugyan, de íz harmónia szempontból semmi extrát nem adott és elég jellegtelen volt, praktikusan szépen díszített uborka és paradicsom, ami nem különösebb fantáziáról árulkodott. Gyereknek rendeltem sima rántotthúst, sült krumplival. Sikerült parázsburgonyával hozni és pankó morzsával, külön kértem h ne azzal, hanem klasszikus panírral készítsék. A fotó a bizonyíték, gyereknek praktikusan moslékot, büdös húst kapott. A panír mint ronda égetett papír vált le a gusztustalan, vastag, inas, öreg disznóhúsról. Értem én, hogy meg akarta bosszulni a bunkó pincér, amiért visszaküldtem a fogást, meg azt is, hogy a hely a lokáció miatt eladja magát, de ez akkor is minden szint alatt volt. Egyikünk steak-et evett, azzal nem volt probléma. Húsleves ettünk még, amolyan maggi leveskocka jó sósan jellege volt az egésznek. Soha többet nem térünk vissza.

9  Köszönet neki: Balazsfun
Értékelés időpontja: 2017. július 14. mobiltelefonon

Kiváló ételek nagyszerű környezet, kiemelkedő borválaszték. Tiszta rendezett megfelelő kiszolgálással, különlegességek is találhatók az étlapon
Érdemes a vár felső bejáratánál parkolni!

Köszönet neki: attilak993

A következőt megtekintő utazók: 1552 Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: 1552 Etterem? Ossza meg benyomásait!