“Valahogy nem olyan mint régen..”
1552 Etterem értékelése

1552 Etterem
7. helyezett 79 Éttermek közül Egerben
Konyha: Magyar, Török
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

3.alkalommal voltunk és az előző ételek mind rendben voltak .Talán most szabadságon volt a régi séf,közelébe sem voltak a régi izeknek,adagnak,kompozicionak.

Köszönet neki: ZsuzsannaA16

Értékelés időpontja: 2018. február 12. mobiltelefonon

Az éttermet kiválasztása az értékelések alapján történt
Nem tévedtünk minden rendben volt, kiszolgálás és az ételek elérhet képest nagyon jónak mondható
Így tovább

2  Köszönet neki: Zsolt M
Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Az ételek finomak voltak. Nagy adag ételt kaptunk igényes tálalásban. Az étterem nagyon szép és tiszta. A mosdó lehetne tisztább. Elég drága étterem.

Köszönet neki: 81lillag
Értékelés időpontja: 2017. december 26.

Múltbéli tapasztalatomra alapozva választottam ezt az éttermet, akkoriban nagyon jó kulináris élményben volt részem.
Sajnos ezúttal ráfaragtam, hihetetlenül visszaesett a konyha színvonala.
Marhahúsleves és vaddisznó brassói volt az általam választott menü. A levesről csak annyit, hogy különbet pisilek, a vaddisznóhús hideg, rágós és édes, teljesen élvezhetetlen.
A Feleségem második fogása valamilyen organikus hamburger volt. Szintén hideg és édes, a hamburgerzsemle koromfekete volt.
( állítólag valami polippal volt színezve)
Küllemében, ízében és szagában egy megpörkölt gumiabroncsot idézett.
Egy magára valamit adó helyen egy ilyenért falhoz állítják a szakácsot.
Én ide többet nem megyek!
(A felszolgálókkal minden rendben volt)

Köszönet neki: Escape540638
Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

A várba látogatáskor szerettünk volna egy kávét meginni itt, végül úgy döntöttünk, hogy meg is ebédelünk és nem bántuk meg. A kiszolgálás kifogástalan volt, a pincérünk -Márk- nagyon kedves és segítőkész volt. A kínálat nem olyan nagy, de az ételek isteni finomak. A tálalás pedig nagyon különleges. Természetesen ebéd után kávéztunk is, a Bailey'ses cafe lattet csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Krisztina2287

A következőt megtekintő utazók: 1552 Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: 1552 Etterem? Ossza meg benyomásait!