“Üzleti ebéd”

7. helyezett 81 Éttermek közül Egerben
Konyha: Magyar, Török
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 11.

3 fővel érkeztünk, teltház mellett a pincér kedvesen gyorsan megoldotta a
leültetésünket, megfelelő távolság figyelembe vételével. A sok vendég ellenére, gyors, figyelmes kiszolgálás, az ételek kiváló minőségűek, ízlésesen tálalva. És a környezet...kívül belül elegáns, hangulatos. Ár / érték arány rendben. Köszönjük, visszatérünk!

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: kulcsi22

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 7.

Szeretünk ide visszatérni. Eddig mindig kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk.
Az ételek, italok kitűnőek!

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Tökéletes hely elkölteni egy ebédet, vacsorát akár egy városnézés vagy várlátogatás után!

Köszönet neki: MOZVIK
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 5.

Az arogáns pincér 20perc után megjelent, hogy nem emlékszik a rendelésemre. Ezután koszos poharak kíséretében hozta ki. Az egyik ital másodszorra sem az volt, amit kértünk. Mivel csak mi, hárman ültünk a teraszon, így a pincéreknek volt idejük egymással kiabálva veszekedni. Nekik hála sikerült kellemes hangulatban elfogyasztani a nevetségesen túlárazott espressomat, amihez még egy deci vizet sem hoztak, bár ezt nem rohatom fel nekik, hisz csak jobb helyeken szokás.

Köszönet neki: Vlexi
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 3.

Rendszeres visszájáró vendégek vagyunk az étterembe(évi1-2), és kimerem jelenteni, hogy a környék legjobb konyhája itt található, rendkívül változatos, és remek ízek, alapanyagok.
DE...
Minden érkezésünkkor szinte teljesen új pincérek "fogadnak" minket. Sajnos nagyon lekezelőek a vendégekkel mindes alkalommal. URAIM: a vendégekkel foglalkozni kell,a telefont nem a vendég előtt kell nyomogatni, és jelzem a trágár szavakat ki lehet hallani a teraszra...
Remélem mihamarabb változás lesz,mert nem erre méltó a hely.
A konyha nálunk 5* és miattuk nem akartam 1*csillagot adni...

Köszönet neki: HerCsa
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 3. mobiltelefonon

Vendéglátós vagyok én is, több év vendéglátóipari tapasztalattal beszélek.
Le ültünk a 10.50 kor, észrevett a pincér, gondoltam odajön. Hát nem, ott nézett minket a bejárati ajtónál, majd megkerdezem hogy be kell e esetleg menni erre annyit mondott 11 kor nyitunk.
Jó oké, visszatértünk 11 kor, be rendeltünk 2 kávét meg 1 fagyiskávet és kB 10 percet vártunk. Majd kértem a számlát, a fizettető pincér (majdnem kopasz hajú) olyan lazasággal fizettetett le minket, mint ha a gatyájábol rantottak volna elő.
Mosoly minden felszolgalotol messze volt, a fizettető pincér még arcokat is vágott. Kár hogy ilyen étterem van az egri várban, véleményem szerint jobbat érdemel (felszolgálók terén)

Köszönet neki: troqzor

A következőt megtekintő utazók: 1552 Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: 1552 Etterem? Ossza meg benyomásait!