“Nem ajánlom!!!”
ZuzmÓ BBQ & KRAFT Pub értékelése - ZÁRVA

ZuzmÓ BBQ & KRAFT Pub
Értékelés időpontja: 2017. október 22. mobiltelefonon

Bementünk, és már úgy kezdődött, hogy csak tálat lehet kérni. Az ételt 40-45perc után szolgálták fel. Ez alapvetően nem is olyan nagy gond, de amikor megkaptam azt a száraz, túlpirított bucit, benne azzal a vastag, tömör, ízetlen hússal, csillogó szemmel néztem rá, majd az első harapásnál teljesen megváltozott minden. Körülbelül az alapanyagokból szemetet csináltak, és azt tették az ember elé. Életem legrosszabb burgerét kóstoltam meg. Persze tegyük hozzá, hogy mindez 2500Ft-ba került. Soha nem fog a Zing közelébe érni.

1  Köszönet neki: KPeti27

Értékelés időpontja: 2017. október 9. mobiltelefonon

Kirándulás után tértünk be. Közvetlen baráti kiszolgálásban részesültünk. Az ételek és a sörök finomak voltak. A hely is nagyon hangulatos. Mi jól éreztük magunkat. :)

Köszönet neki: EszterG85
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Két klasszikus hamburgert ettünk. A hús finom volt, de nekem egy kicsit túlsütött, és szerintem a zsemle nem volt friss. A kísérőnek kapott kólát túl sok jégre töltötte a felszolgáló, így nem nagyon tudtuk meginni, pedig a nagy melegben jól esett volna, még egy-két pohár ital. A hely nagyon barátságos, de a felszolgáló egy kicsit fáradt volt, és ez sajnos meg is látszott, de lehet ez csak egyedi eset volt.

Köszönet neki: Departure675547
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Egy péntek esti lazítós vacsorához választottuk. Rengeteg pozitív értékelést kapott a hely. Nos ezt most kénytelen vagyok kicsit lehúzni – előre is bocsi! Tájékozódtam a honlapjukon a választékról és már az olvasástól komolyan megéheztem, a képek láttán pedig végleg eldöntöttem, ott a helyünk.
A valóság ezzel szemben az volt, hogy csak hamburger tálakat lehetett rendelni. Sebaj, jöhet. Az egész tálból a sültkrupli volt egyedül friss. A buci szikkadt volt és nem volt eléggé megpirítva. A karamellizált lilahagyma durva lecsókat megszégyenítő méretekben és nyersen került a burgerbe. A húspogácsa megfelelő méretű volt, az íze sem volt rossz, de koránt sem hozta a hírnevétől várt színvonalat, bacon sós és száraz. Az egész lényegi rész, mintha korábban ki lett volna sütve és csak rámelegítették volna a sajtot. A kiszolgálással nem volt probléma. (Bár a kólás poharunkat – kérdés nélkül – színültig jéggel kaptuk.) A tisztaság is egy gyorséttermi terasznak megfelelő. Csak kp-vel lehet fizetni!
Összegezve: nem rossz, csak akkor ha az ár/érték/hype arányt nézzük ;)

2  Köszönet neki: VisageP1
Értékelés időpontja: 2017. június 14.

A pünkösdi hosszú hétvége alkalmával töltöttünk pár napot Egerben.Tavaly december végén volt szerencsénk néhány kulináris élménnel gazdagodnunk. Ezek közé tartozott a Zuzmó is,természetesen egy kézműves hamburgerező szintjén megmaradva. Ennek örömére határoztuk el,hogy az idén reggelizni kizárólag náluk fogunk mert tavaly "bejött" a dolog. Nos kíváncsi lennék rá,hogy pár hónap alatt mi történhetett a hellyel? Most ugyanis csak a katasztrófa jelzővel tudjuk őket illetni, és akkor még finoman fogalmaztam....Első alkalom 11 óra magassága: 7-8 vendég,foglalt asztalok,de egy utcafronti még üres.Mit lehet rendelni? Töltött bagel(Serrano sonka,sajt), ham&eggs (2 tojásból),ennyi. Hamburgert nem lehetne? Nem,mert csak déltől játszik a dolog,bumm...(Ja,télen simán lehetett bármit rendelni az étlepról reggel is!) Köszi,akkor egy ilyen,egy olyan plusz egy csapolt sör, egy ásványvíz, és egy presszókávé.15 perc,jönnek az italok.Még 10 és érkezik a reggeli első része. Újabb 10 és meg jön a maradék is. A bagel 1290-ért szégyen mennyiség egy felnőtt ember számára, de mint kiderül a ham&eggs is az...Másnap stratégia váltás: 9:30-as érkezés,egy asztalnál 6 fiatal bambul, egy másiknál 5 fős család rendelget. Leülünk és várunk. Fiatal lány egyszer csak érkezik,rendelés. Töltött bundáskenyér(ua. mint a bagel) 2 adag, presszókávé, latte, víz. Köszi.puszi! És innentől indul a kálvária!! 20 perc(!!) múlva jön a víz, 35 perc múlva (már indulni akartunk...) a kávé és a latte. Újabb bő 15 perc és szinte egy óra elteltével megkapjuk a bundáskenyeret(!!!), ami méltán a gasztronómia csúcsa, elképesztően nehéz és időigényes az elkészítése, így aztán "megérte" ennyit várni.....A kaja nagyon puritán, tocsog az olajban a bundáskenyér, félig kihűlve,stb, 990-ért....Tragikomédia....Két alkalom,némi borravalóval(még így is), 7500 ft-ért, valalki kérjen elnézést? Közben társaságok jönnek,aztán 15 perc múlva mennek,mivel a rendelést sem sikerül a kedves fiatal lánynak felvenni....Neki is elkelne "némi" segítség,ugyanis erősen látszik,hogy a vendéglátóipar nem az ő világa...Aztán hamburgert megint lehetetlen kérni, pedig az lett volna az alap koncepció, de sajnos most ezt lehúzhattuk a WC-n.....Ezt is. Na meg valószínűleg a Zuzmót is egy életre,pedig én egy lojális ember volnék vagy mi...De ez borzasztó,főleg 2017-ben Eger belvárosában, a vártól-mint turisztikai látványosság-3 percre....

1  Köszönet neki: Fearless715084

A következőt megtekintő utazók: ZuzmÓ BBQ & KRAFT Pub ugyancsak megtekintették