“8 days a week”

Egri Road Beatles Múzeum
10. helyezett 32 programok közül Egerben
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Értékelés időpontja: 2016. január 30.

Nagyon élvzetes volt. Kedves vendég látás és szép múzeum. Soha nem fogom elfelejteni amikor ott jártam. A kis szoba a Beatles Rockband-el nagyon letud kötni és nagyon jó egy ötlet! Egészen kreativan van megoldva és berendezve a múzeum.

2  Köszönet neki: paperback_drawer

Értékelés időpontja: 2016. január 30.

Tavaly voltunk barátnőimmel, alig tudtunk elszabadulni! De nem utoljára! Még tervezzük, hogy megyünk! Nagyon jó volt :)

1  Köszönet neki: zsuzsa1101
Értékelés időpontja: 2016. január 25.

Nagyon értékes gyűjtemény, elősegíti az együttes életútjának jobb megismerését.
Külön élmény volt a tökéletes, hangulatos tárlatvezetés. Köszönöm a lehetőséget, nagyon jól éreztem magam.

2  Köszönet neki: romhanyik
Értékelés időpontja: 2016. január 16.

Hosszú volt az út, de megérte. Úgy zárhatom le az életemet, hogy itt is voltam. Most már történhet velem bármi :) Köszönöm nektek!

Köszönet neki: Balu424
Értékelés időpontja: 2016. január 15.

Ennél fantasztikusabb Múzeumban még nem jártunk! Amit kaptunk, az nagyszerű példája a fanatizmusnak, a hozzáértésnek. Gazdag tárlat, rengeteg látnivaló egy nagyszerű shoppal megfejelve! Az ott dolgozó munkatársak maximális tudással és elhivatottsággal bírnak, ehhez kapcsolódik a kedvességük is! Tuti visszatérünk még!
Köszönet és respekt!!!

2  Köszönet neki: CsT47

A következőt megtekintő utazók: Egri Road Beatles Múzeum ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Egri Road Beatles Múzeum? Ossza meg benyomásait!