“Vissza az ifjúságunkba!”

Egri Road Beatles Múzeum
10. helyezett 32 programok közül Egerben
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Egy TripAdvisor-tag
“Vissza az ifjúságunkba!”
Értékelés időpontja: 2016. április 7.

Tavaly jártunk a múzeumban, annyi látnivaló volt, hogy nem volt rá elég a szűk két óra záróráig, mindent megnéztünk ugyan, de a zenehallgatást mellőznünk kellett. Így majd még egyszer ellátogatunk "Beatlesékhez".

Látogatás dátuma: 2015 októberében

Magyar nyelvűek előre
Kaposvár
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
“Végre megvalósulhatott!!”
Értékelés időpontja: 2016. január 31.

Igaz én még nem voltam személyesen, DE .... ismerve az alapítók (Peterdi Gábor, Molnár Gábor) Beatles iránti elhivatottságát, hosszú évtizedes gyűjtő és értő munkásságát, illetve, hogy a régóta dédelgetett ötletből végül is a múzeum létrejött, csak szuperlativuszokban beszélhetek. Egyszer biztosan én is megnézem majd.... de addig is az interneten figyelem a múzeum mindennapjait. Kedves Gáborok! Gratulálok hozzá!

Látogatás dátuma: 2015 februárjában
1 Köszönet neki: Mankovics_Istvan
Haschendorf
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 pozitív szavazat
“8 days a week”
Értékelés időpontja: 2016. január 30.

Nagyon élvzetes volt. Kedves vendég látás és szép múzeum. Soha nem fogom elfelejteni amikor ott jártam. A kis szoba a Beatles Rockband-el nagyon letud kötni és nagyon jó egy ötlet! Egészen kreativan van megoldva és berendezve a múzeum.

Látogatás dátuma: 2015 augusztusában
2 Köszönet neki: paperback_drawer
Érd, Magyarország
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
“Nagyon, nagyon jó!”
Értékelés időpontja: 2016. január 30.

Tavaly voltunk barátnőimmel, alig tudtunk elszabadulni! De nem utoljára! Még tervezzük, hogy megyünk! Nagyon jó volt :)

Látogatás dátuma: 2015 júniusában
1 Köszönet neki: zsuzsa1101
Paks, Magyarország
1 . szintű közreműködő
3 értékelés
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Csodálatos kiállítás!”
Értékelés időpontja: 2016. január 25.

Nagyon értékes gyűjtemény, elősegíti az együttes életútjának jobb megismerését.
Külön élmény volt a tökéletes, hangulatos tárlatvezetés. Köszönöm a lehetőséget, nagyon jól éreztem magam.

Látogatás dátuma: 2016 januárjában
2 Köszönet neki: romhanyik

A következőt megtekintő utazók: Egri Road Beatles Múzeum ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Egri Road Beatles Múzeum? Ossza meg benyomásait!