“Ha bogarat látsz sikíts!”

Egri Road Beatles Múzeum
10. helyezett 32 programok közül Egerben
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Értékelés időpontja: 2016. május 21.

Egy igazi élmény! Külön tetszett, hogy a Beatles-szel kapcsolatos eseményekkel párhuzamba volt állítva a nagyvilág egyes történései. Az idegenvezető fantasztikus pali, hatalmas tudással, amit érdekesen is tud átadni. XXI. századi múzeum, ahol garantáltan nem unatkozol, nem szokványos!

1  Köszönet neki: s_skutiz

Egy TripAdvisor-tag
Értékelés időpontja: 2016. április 7.

Tavaly jártunk a múzeumban, annyi látnivaló volt, hogy nem volt rá elég a szűk két óra záróráig, mindent megnéztünk ugyan, de a zenehallgatást mellőznünk kellett. Így majd még egyszer ellátogatunk "Beatlesékhez".

1  Köszönet neki: Egy TripAdvisor-tag
Értékelés időpontja: 2016. január 31.

Igaz én még nem voltam személyesen, DE .... ismerve az alapítók (Peterdi Gábor, Molnár Gábor) Beatles iránti elhivatottságát, hosszú évtizedes gyűjtő és értő munkásságát, illetve, hogy a régóta dédelgetett ötletből végül is a múzeum létrejött, csak szuperlativuszokban beszélhetek. Egyszer biztosan én is megnézem majd.... de addig is az interneten figyelem a múzeum mindennapjait. Kedves Gáborok! Gratulálok hozzá!

1  Köszönet neki: Mankovics_Istvan
Értékelés időpontja: 2016. január 30.

Nagyon élvzetes volt. Kedves vendég látás és szép múzeum. Soha nem fogom elfelejteni amikor ott jártam. A kis szoba a Beatles Rockband-el nagyon letud kötni és nagyon jó egy ötlet! Egészen kreativan van megoldva és berendezve a múzeum.

2  Köszönet neki: paperback_drawer
Értékelés időpontja: 2016. január 30.

Tavaly voltunk barátnőimmel, alig tudtunk elszabadulni! De nem utoljára! Még tervezzük, hogy megyünk! Nagyon jó volt :)

1  Köszönet neki: zsuzsa1101

A következőt megtekintő utazók: Egri Road Beatles Múzeum ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Egri Road Beatles Múzeum? Ossza meg benyomásait!