“Fantasztikus!”

Egri Road Beatles Múzeum
13. helyezett 28 program közül Egerben
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Értékelés időpontja: 2017. június 17. mobiltelefonon

Sokkal jobb mint amit vártam. Visszarepitett a fiatalságomba. Egerbõl kár lett volna elmenni nėlküle.

A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: ASUS 6 Stub App Smartphone
1  Köszönet neki: GoPlaces715466

Értékelés időpontja: 2017. június 17.

Kihagyhatatlan! Bemutatja a kiváló együttes egész életét. Színes, vidám, interaktív. Aki Egerben jár, ne hagyja ki!

1  Köszönet neki: Curious715678
Értékelés időpontja: 2017. április 24.

Bevallom egészen mostanáig halvány fogalmunk sem volt a hely létezéséről. Véletlenül láttunk egy plakátot a szálláshelyünkön, így szereztünk róla tudomást. A gyűjtemény világszínvonalú és az a lelkesedés, szakmai hozzáértés, a Beatles imádata, ami a tulajdonosokat jellemzi nagyon-nagyon érezhető. Szinte ott "állhatunk" a koncerten őrjöngő közönség soraiban. Fantasztikusan részletesen, napról-napra van leírva és összegyűjtve a Beatles története a kezdetektől (ami egy pincebeli filmvetítéssel indul) egészen a zenekar megszűnéséig. Egyedülállóan interaktív az utazás, decibelben mérhetjük milyen hangosan tudunk sikítani, gitározhatunk, beöltözhetünk "Bors őrmesternek", kérhetünk korabeli felvételeket az egyes lemezekről, gyűjteményekből, fotózkodhatunk a zenekarral. Az igazi gyűjtők még relikviákat is vásárolhatnak szép számmal. A tárlatvezető olyan lelkes, hogy legszívesebben órákig hallgatnánk, minden kérdésünkre tudja a választ. Hatalmas élmény volt! Mi csak 3,5 órát töltöttünk el itt, de hallottuk, hogy egy igazi rajongó nyitástól zárásig volt benn és még csak észre sem vette, hogy záróra van.

3  Köszönet neki: Bagira2
Értékelés időpontja: 2017. április 3.

Szenzációs időutazás a Beatles világában.
Nagyon színvonalas, gazdag fotó- és zene anyag található a legendás együttes minden időszakából.
Nekem a fő "attrakció" a Sárga Tengeralattjáró volt.
Látogatásomat összekötöttem az 1 éves évfordulóval, a többi programon - film és koncert vetítés, Albatross koncert stb. - is részt vettem.

1  Köszönet neki: CsabaL66
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2017. március 17.

Magas színvonalú gyűjtemény. Először 2015-ben voltunk, most visszajöttünk. Vannak újdonságok, az idegenvezetés változatlanul szakszerű. Jó a film.
Jobb, ez a múzeum, mint a liverpooli.
Londoni Rolling Stones kiállítás egy más történet.
Mick Jagger John Lennon közös képe mindent überel.
Nagyon tetszik a képek alatti történelmi áttekintés.

1  Köszönet neki: riquiqui2017

A következőt megtekintő utazók: Egri Road Beatles Múzeum ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Egri Road Beatles Múzeum? Ossza meg benyomásait!