“Beatles - 5 csillagos!”

Egri Road Beatles Múzeum
12. helyezett 28 program közül Egerben
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Szívet dobogtató hely.... Fantasztikus gyűjtemény... Fényképek, bakelitek, cikkek, videók és még mi minden más.... Ezt látni kell!!!!

A program dátuma: 2017. november
2  Köszönet neki: Extraordinary703233

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21.

A napunk csúcspontja volt a múzeumban töltött 3 óra, ami a távozásunk után még rövid időnek is tűnt. Az az érzésünk volt, mintha mi is a Beatlesszel együtt éltük volna végig ezt a korszakot.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet!

A program dátuma: 2017. szeptember
1  Köszönet neki: PankaJozefina
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7. mobiltelefonon

Szuper múzeum a Beatles történetéről, rengeteg relikviával!3szinten szinte minden, pincétől a padlásig!Érdemes megnézni és minimum 2h-val számolni kell!

A program dátuma: 2017. augusztus
1  Köszönet neki: Ákos D
Értékelés időpontja: 2017. június 17. mobiltelefonon

Sokkal jobb mint amit vártam. Visszarepitett a fiatalságomba. Egerbõl kár lett volna elmenni nėlküle.

A program dátuma: 2017. június
A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: ASUS 6 Stub App Smartphone
1  Köszönet neki: GoPlaces715466
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2017. június 17.

Kihagyhatatlan! Bemutatja a kiváló együttes egész életét. Színes, vidám, interaktív. Aki Egerben jár, ne hagyja ki!

A program dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: Curious715678

A következőt megtekintő utazók: Egri Road Beatles Múzeum ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Egri Road Beatles Múzeum? Ossza meg benyomásait!