“Nagyon szuper hely!”
Pizzella Pizzeria értékelése

Pizzella Pizzeria
52. helyezett 89 Éttermek közül Egerben
Értékelés időpontja: 2018. január 5. mobiltelefonon

Finom az étel, kedves a kiszolgálás, mi mindennel elegedettek voltunk :-)
hdjddbdbfurbrbidowndhdnf. ndjdkkfjdjfjfjfjdbbdlllsndbhhfjbdkalalljcjdjdkdldkdjdjdjdspsksjdhddhhdhfjx

Köszönet neki: Eszter B

Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

A barátnőmmel tértünk be vacsorázni. Két pizzát rendeltünk. Mindkettő tocsogott a szaftban/zsírban (én nem is éreztem magam jól utána) , de legalább drága volt.

1  Köszönet neki: FarAway722453
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Rendszeresen eszünk itt és ezért nyugodt szívvel ajánljuk azoknak akik egy pizzára vagy egy jó tésztára vágynak. A kiszolgálás kiváló és nem jelent problémát, ha angolul kell megszólalni...

Köszönet neki: Orangerent
Értékelés időpontja: 2017. november 21.

Egy ebédre tértünk be az étterembe, hangulatosnak tűnt a hely a vár közelében.
A kiszolgálás figyelmes és kedves volt, arra abszolút jó értékelést adnék! Viszont az ételek nem igazán ízlettek.
A tálalás szép volt, viszont a tészta nagyon túl volt főzve és a szósz sem volt jól fűszerezve. A pizzán a szósz szintén nem volt jó ízű sajnos.
Átlagos ebédet kaptunk itt, viszont nem térnénk be újra, mert a minőséghez képest nagyon magasak az árak, ennél többet vártunk.

Köszönet neki: Boglárka B
Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Pozitív volt az összkép. A felszolgalo fiatalember gyors volt, udvarias és készséges. A terasz kicsit szűkös cserében nagyon jó helyen van. Az elfogyasztott ételek hamar készen voltak, frissek és ízletesek. Nem túl nagy adagok, de nem maradtunk éhesek.

Köszönet neki: zanyicsaba

A következőt megtekintő utazók: Pizzella Pizzeria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pizzella Pizzeria? Ossza meg benyomásait!