Értékelés időpontja: 2018. február 8.

Kellemes 4 napot töltöttünk a szállodában párommal. Különösen a hotel elhelyezkedésével és az ételek minőségével voltunk megelégedve. Félpanziós ellátásra fizettünk be, és minden nap variálódott a reggeli - vacsora kínálat, a felszolgálók kedvesek voltak. A bár is hangulatos volt, megfelelő árakkal. A szobával is meg voltunk elégedve, nagyon tiszta volt és szép kilátás volt a Bazilikára. Viszont nagyon meleg volt, éjjel viszont nem járattuk a légkondit, mert nagyon hangos volt.
A fürdő - és wellness részleg is jól felszerelt, sokféle szaunát lehet kipróbálni. Viszont azt furcsállottuk, hogy nincs külön úszómedence, így a nap egyes részeiben baba - gyerekúszás volt a medencékben, ez egy picit zavaró volt. Valamint mintha nem annyira foglalkoztak volna a megfelelő karbantartással, nagyon sok lámpa ki volt égve - vibrált.
Összességében nagyon kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, köszönjük. :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
2  Köszönet neki: Rita M
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Másodszor és nem utoljára voltunk vendégek a szállodában. A szobával, az ellátással teljes mértékben elégedettek vagyunk. A fürdő részt szerettük, kiváltképp a 4 éves unokánk. Nagyon jól érezte magát. A welness rész nagyon kellemes, pihentető.Visszatérünk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: F3651PTmartal
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Kitűnő, láthatóan gyermekbarát szálloda. Közvetlen kapcsolatban az ingyenes élményfürdővel, 5 szuna, ezek közül 4 natúr. Szauna szeánszok. Jó helyen van a város bejárásához, a nagyszerű múzeumok megtekintéséhez. Különösen a Keresztény múzeumot ajánlom. Ebben már többször voltam. Sajnos télen zárva. A hídon átsétálva pár perc Párkány.

Szobatipp: A város felöli oldalt ajánlom.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: CsabaL55
Értékelés időpontja: 2017. november 12.

2 éjszakát töltöttünk el családdal (4 fő) a hotelben. A szobák nagyon jól felszereltek, a wellness részleg nagyon jó, többféle szauna, gőzkabin stb. A reggeli és vacsora bőséges volt, a pincérek/recepciósok segítőkészek, kedvesek voltak.
Pár apróbb dolgot említenék meg, amit negatívumként könyveltünk el:
- első nap szóltunk a recepción, hogy nem működik egyik szobánkban sem az elszívó a fürdőszobában, senki nem jött megnézni/megjavítani ott tartózkodásunk ideje alatt
- a wifi szinte egyáltalán nem működött az egész hotel területén
- szerettünk volna masszázst, azonban mivel csak egy masszőr van az egész szállodában, így már amikor első nap odamentünk időpontot kérni, egész hétvégére tele volt a naptárja...
- a liftek eszméletlen lassan közlekednek, illetve véleményem szerint két lift kevés egy ekkora hotelbe, reggelinél és vacsoránál kígyózó sorok állnak a liftek előtt

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
3  Köszönet neki: veszti
Értékelés időpontja: 2017. november 12.

A szálloda szuper, nagyon modern, ízlésesen, igényesen berendezett bútorokkal. A szobához 2 kártyát is kaptunk, ami nem hátrány. Mikor beléptünk kellemes illat fogadott minket a szobánkban. A fürdőkabin fantasztikus, sima zuhany és fejzuhany rész is volt benne. A tükör meg volt világítva egy led szalaggal, amit nem tudtunk lekapcsolni (mivel éjjeli bagoly vagyok, ez nekem nagyon jól jött) Volt bekészítve köntös, sima és wellness törölköző is. A szobánk rendkívül tágas volt, az ágy is kényelmes volt, a wifi megfelelően működött, szerintem nem kell ennél több.
A tisztaságra sem volt panaszunk,a szoba ragyogott és minden nap kiürítették a szemetesünket.
Az tetszett még, hogy az emeletünkön volt egy kis közösségi tér, menő színes lámpákkal megvilágítva, illetve felfedeztem magamnak egy kényelmes kanapét is.
Az étterem rész is csodásan néz ki, amikor szerencsénk volt, sikerült olyan asztalt csípni, ami a yacht kikötőre nézett. Egyébként lehetne több asztal, ha csúcsidőbe megy az ember, akkor nehéz ülőhelyet találni. Az ételek finomak voltak és bőségesek, igaz kicsit szűkös a hely, utolsó este kimondottan sokat kellett sorban állni.
A fürdő rész könnyen megközelíthető az 1. emeleten keresztül, egyébként nem egy nagy durranás. Mi inkább a wellness részt használtuk, van többféle szauna, gőz, kneipp, adnak lepedőt, voltak felöntések is. A wellness résznél van egy nagyobb "merülő medence" féleség is, így nem kell lemenni a fürdő részre. Ami még nagyon tetszett, hogy felfedeztünk egy relax szobát, szuper kényelmes, egymástól elszeparált, szivacsos rattan ágyakkal.
Összességében egy kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el itt a férjemmel, már alig várjuk hogy gyerkőccel is visszajöhessünk.

Szobatipp: A yacht kikötőre nézzen a szoba
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott