“Házassági évforduló”
Mediterraneo értékelése

Mediterraneo
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Finom ízek, kellemes környezet, kedves kiszolgálás...röviden így értékelhetném az éttermet. Csodás vacsorát töltöttünk el és az étel mennyei volt, biztos, hogy újra ellátogatunk ide.

Köszönet neki: LaszloS196

1923 a(z) 236 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

Nagyon szerettük ez a helyet, legalább 15 alkalommal ettünk itt. Az ételek mindig kiválóak voltak. De az utolsó két alkalom teljesen elvette a kedvünk az étteremtől. Már előtte is többször feszélyezve éreztük magunkat attól, hogy az asztalok elrendezése szempontjából túlzsúfolt a hely, de az utolsó alkalommal már szinte menekülni volt kedvünk. Annak ellenére, hogy 4 nappal előre foglaltunk egy olyan asztalt kaptunk a külső terasz felé vezető lépcső aljában található, konkrétan ha kihúzod a széket és elég helyet hagysz a lábadnak akkor belelógsz a lépcsőbe. Egész vacsora alatt azt figyeltem, mikor vágják fejbe a párom a percenként fel-le közlekedő pincérek, vendégek. Az asztal alatt lévő padló annyira mozgott a járkálás hatására, hogy mozgott a tányérom miközben ettem. A 15-ből legalább 3x kértem asztalcserét ennek ellenére sose kaptunk. Egy a lényeg, egy étterembe nem azért mész, hogy azt figyeld mikor vágnak fejbe, el a fér a pincér a széked mellett, hogy annyira közel ülj a másik asztalhoz, hogy úgy érezd együtt vacsorázol idegenekkel. Hiába jó az étel, ha nem tudsz ellazulni, a párodra figyelni és jól érezni magad...

10  Köszönet neki: Viktória V
Értékelés időpontja: 2017. november 27.

Az Átrium Panzió ajánlotta az éttermet. Nem csalódtunk, a felszolgált ételek nagyon finomak voltak. Elismerés a chefnek. Ilyen finom somlóit még nem ettünk. Köszönjük.

1  Köszönet neki: SzekelyK2
Értékelés időpontja: 2017. október 22. mobiltelefonon

Kellemes környezet, finom, ízletes ételek, korrekt árak. A család minden tagja jól lakot... Nem könnyű helyet kapni.

Köszönet neki: Extraordinary720958
Értékelés időpontja: 2017. október 12.

Kedves, segítőkész pincérek. Tökéletes és gyors kiszolgálás. Nagyon finom ételek!!! Mi az ázsiai levest választottuk és én másodiknak a shef kedvence 2014-et (szűzérmékkel). Nem nézett ki soknak, mégsem bírtam megenni. 8-an mentünk vasárnap 3 órakkor és sikerült megoldaniuk, hogy legyen helyünk:)

Köszönet neki: CsiliP

A következőt megtekintő utazók: Mediterraneo ugyancsak megtekintették

Sturovo, Nitra Region

Járt már itt: Mediterraneo? Ossza meg benyomásait!