“Esztergom, Szent István tér 12.”
Prímás Pince értékelése

Prímás Pince
Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Nagy csoportok, Gyermekbarát
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 22. mobiltelefonon

50. házassági évfordulót ünnepeltük. Nagyon örülök, hogy ezt a helyszínt választottuk. Az ételek kiválóak voltak, jó borokból sem volt hiány.
A szemelyzet pedig minden elvárásunkat felülmúlta: kedves, figyelmes, segítőkész csapat! Egyszóval minden PRÍMA volt! Köszönjük Prímás Pince! :)

Köszönet neki: SzandiS10

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 18. mobiltelefonon

Nem lehet csalódni benne, már majdnem minden héten jövünk. A kiszolgálás kifogástalan. Az ételek finomak és nagyok.

Köszönet neki: ScipterD
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 9. mobiltelefonon

Ígenyes hely, gondos kiszolgálás, finom ételek, korrekt adagok. Az árak a kapott színvonalhoz mérten kitűnőek.

Köszönet neki: GoPlaces719328
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 8.

Esztergomi kirándulás alkalmával feltétlen ajánlom a Prímás Pince felkeresését egy jó ebédre, vagy vacsorára. A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás készséges, az ételek szépek és ízletesek. Az étlap nem túl hosszú, de mindenki találhat magának kedvére valót, ami minden igényt kielégít. Az árak - a fővárosihoz képest - reálisak, a kapott minőséghez képest inkább mérsékeltek.
Az étterem része egy bormúzeum is, ami szintén érdekes látnivaló.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki kellemes környezetben igényes fogásokra vágyik.

2  Köszönet neki: SzZ63
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5.

Forró délután a kisvonatozas után kitaláltam hogy elmehetnénk egy kicsit felfrissulni ... és szerencsére a vonatról láttam ezt a lehetőségetek ..tehát szépen lesétáltunk a nagy semmire !
Az etterem nagy ajtaján kíván írva az italok lehetősége ( tehát kávé és capuccino stb ) .. tehát ez azt jelenti hogy ezzel a lehetőséggel is invitálják az embert hogy befáradjon ..
De a nagy meglepetèsre amikor szóltam a pincérnek hogy le
szeretnénk ülni inni valamit ..erre atkuld az egész helység másik oldalára ki a meleg teraszra egy kis teraszos bárpulthoz .. na most természetesen èn ha egy bodéhoz szerettem volna menni inni akkor odamegyek azzonnal ..de akkor mossàtok le tévesztő reklámot az etterem ajtajárrol .. nem beszélve arról hogy az etterem üres volt és a pincérek meg ott álltak a semmit tevésben .

Köszönet neki: Zsuzsanna K

A következőt megtekintő utazók: Prímás Pince ugyancsak megtekintették

Sturovo, Nitra Region
Esztergom, Komárom-Esztergom Megye

Járt már itt: Prímás Pince? Ossza meg benyomásait!