“Nagyon imàdtuk!!!”

Kiscsulok Bisztro & Grill
Értékelés időpontja: 2016. május 13. mobiltelefonon

1000% hogy még sokszor meglátogatjuk. Nagyon tetszettek kisfiamnak a règi tipusú tvk mi az étterem diszei.

Köszönet neki: Ilona N

Értékelés időpontja: 2015. július 5.

Kellemes meglepetés volt a Csülök csárda kistestvére a főétteremtől néhány lépésre. A koncepció itt más, svédasztalos rendszerben ehetünk, amennyit csak akarunk.

Környezet hangulatos. Itt is található pár darab a főétterem retro gyűjteményéből, de ide ez illik is. Kiszolgálás rendben van és az ételek is elfogadhatóak.

Amikor mi voltunk ekkora volt a választék: 3 féle leves, 6 főétel, 5 köret, 1 desszert valamint saláták és fagyi.

2  Köszönet neki: Zeredan
Értékelés időpontja: 2017. február 20. mobiltelefonon
Google-fordítás

Értékelés időpontja: 2017. január 5.

Értékelés időpontja: 2016. október 10. mobiltelefonon
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Kiscsulok Bisztro & Grill ugyancsak megtekintették

Sturovo, Nitra Region

Járt már itt: Kiscsulok Bisztro & Grill? Ossza meg benyomásait!