“Csodálatos reggeli Győrben”
A fuszeres értékelése

A fuszeres
13. helyezett 117 Éttermek közül Győrött
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Szuper választék, nagyon kedves és gyors személyzet! Frissen facsart narancslé!
Csak ajánlani tudom!
Gyerekbarát sarok!

Köszönet neki: mrvalentine9

Értékelés időpontja: 2018. február 15. mobiltelefonon

Egyik jó barátommal ugrottunk be egy reggelire. Maga a hely nagyon kellemes, jól fűtött, szépen felújított az egész berendezés is.
Ételeket hamar megkaptuk, nagyon finomak voltak, adagok nem óriásiak, de reggelire szerintem elegendő.
Én tudom ajánlani, fogok még ide jönni.

Köszönet neki: SyMbioTe
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Ez már eleve olyan hely, amit a tripadvisor miatt választottunk.
Jól ki van találva a hely, a kínálatot meghatározza a konyha kapacitása, de ami van, az ötletes és finom. Az avokádós cuccok nagyon jók, kellemes kis gyereksarok is van. Jövünk még, mert nagyon jó maga a város is, nagyon érződik hogy jól mennek arra a dolgok.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: gyuria2016
Értékelés időpontja: 2017. november 26. mobiltelefonon

Győri hétvége alkalmaval vasárnap este vacsoraztunk a Tripadvisor ajánlása alapjan es nem csalódtunk. Finom quesadillák, egy gazdagokon megrakott lazac salata, isteni smoothie-k és talán az ország egyik legfinomabb csokitortajanak elmenyevel tavoztunk. Köszönjük!

A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: Deutsche Telekom
Köszönet neki: Global59711
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

Itt mindent megkapsz amit a reggeli megkövetel! Kellő választék, okos kombinaciok, segítőkész vendéglátók. Az ár úgy gondolom elfogadható, az adagok megfelelőek. Két villás reggelit fogyasztottunk, elégedettek voltunk a minőséggel és a mennyiséggel is, a kiszolgálás gyors. A hely tiszta, gyermekbarát ill. esetleges ebtarsaink egészségére is figyelmet szenteltek. Ajánlom.

1  Köszönet neki: PeterL7667

A következőt megtekintő utazók: A fuszeres ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: A fuszeres? Ossza meg benyomásait!