A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Nagyon jó központi helyen, de rémes környezetben szépen berendezett szálloda. Kellemes terek, nagyon jó wellness. Finom ételek, udvarias kiszolgálás. Vasárnapi vacsora átirányítva egy szintén nagyon jó helyre. Könyvtár kollekciója dícséretre méltó.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
2  Köszönet neki: riquiqui2017
Értékelés időpontja: 2017. június 18.

A szálloda felújításon esett át, amely meg is látszik a képeken. Tükörbe épített érintő-kapcsolós világítás, pipacsos tapéta és hatalmas ágyak. Azonban a régi dohányzó szobákba beivódott füstszag szörnyen zavaró, 4 nap után fejfájással távoztam.
Emellett az étterem és a személyzet nagyon gyenge. Ahhoz, hogy egy szálloda 4* legyen, nem csak a kinézetnek, de az ott dolgozóknak a professzionalitásában is tükröződnie kellene ennek. Amatőrök, kislányok, diákmunkások, étteremben piszkos villa-kanál, foltos asztalterítő várt. AZ ételek minősége az ehető kategória, de a reggeli nem túl változatos, 3 naptól azt éreztem , ugyanazt esszük. A wellness részleg rendben van, tágas, jó hőfokú szaunával. Szomorú, hogy nem tartalmazza az alapár egy szobafoglaláshoz; ez a plusz pont kompenzálhatná a száloda többi hiányosságát - ehelyett fizetős a wellness is.

Szobatipp: kérjen nem ex-dohányzó szobát, mert a szag elviselhetetlen
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. március
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: ZoltanS252
Értékelés időpontja: 2017. április 23. mobiltelefonon

A szálloda szép, de látszik hogy nem most van a fénykora!
A személyzet hiányos !
A szobák tiszták szépek nagyon , de szinte megfagytunk!
Lift nem jó , gondolom nem most romlott el mivel már lift ajtó elé volt pakolva !!
Reggeli ....magamnak terítettem, szedtem össze a kanalat, kést, villát. Az abrosz koszos volt, reggeli 8:30 kor már igen hiányos ! Egy felszolgáló pörgött egyedül.Szegényt már sajnáltam, mert annyit ment! És persze itt is hideg volt !
Wellnes szép igényes.Bár nem működött minden !
Whisky választék nagy ! :)
Ételeket nem kóstoltam nem tudok nyilatkozni !
Sajnálom, hogy ezt a szállodát választottam!
Pedig jónak tünt ! :(

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: 330istv_nt
Értékelés időpontja: 2017. április 23. mobiltelefonon

Nagyon szép igényes tiszta szálloda, de nem minden a külső. Reggelinél magunknak kellett megterìteni, a terítő koszos volt. A választék nagyon hiányos volt, üres tálcák vártak minket félidőben. Mikor megkérdeztük a felszolgálót, hogy későn jöttünk, akkor felajánlotta, hogy sütnek még nekünk tojást vagy virslit, de sajnos az is egy kis evésre volt elég. Repetázni már nem tudtunk, pedig nem vagyunk nagy étküek, és utánunk még jócskán jöttek, akiknek az arcán úgyszintén az értetlenkedést láttuk. A wellnesz csak félig működött, a lift egyáltalán nem. A személyzet hiányos, valószinű nem az ő hibájuk, hogy árérték arányban drága mint 4*-os szálloda. A szálloda egész területén fáztunk. Sok helyen megfordultunk már de ilyet még nem tapasztaltunk, nem minden a Versace lámpa.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: KlaudiaK3741
Értékelés időpontja: 2016. december 13.

Az ételek és a kiszolgálás hibátlan volt. Az edzés szerelmesei jól felszerelt konditeremben tölthetik el aktív pihenésüket. Egyetlen negatívum, hogy a wellness részleg napi szinten nagyon kicsi óraszámban tartott csak nyitva (15:00-20:00)

Szobatipp: Szuper elosztás a galériás berendezéssel
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott