“Fenséges reggeli”
JAM Juice & More értékelése

JAM Juice & More
6. helyezett 115 Éttermek közül Győrött
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Barátságos környezet, kellemes hangulat!
Szépen berendezett reggelizőhely, jófej felszolgálókkal :-)

1  Köszönet neki: doraodrovits

Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Családias hangulatú hely. A város legfinomabb minden mentes sütijét és kávéját lehet fogyasztani.
Csak ajánlani tudom mindenki számára!

1  Köszönet neki: Nikolett31
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Nagyon tetszett a hely! Jó elhelyezkedés, családias hangulat és kiszolgálás, nagyon finom ételek! Mindenkinek ajánlom!

1  Köszönet neki: JuditJ92
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Minden nagyon finom volt, a kiszolgálásban sem találtunk semmi kivetnivalót. Viszont a limonádé nem volt a legfinomabb . Ugyanakkor biztosan visszatérünk legközelebb is!

1  Köszönet neki: Zdenko777
Értékelés időpontja: 2017. december 11. mobiltelefonon

Egy gyors reggelit szerettem volna elfogyasztani jó hangulatú környezetben a belvárosban. Egyszer csak megtaláltam a JAM-et és gondoltam egy próbát megér. A személyzet még teltházkor is kedves volt és maximálisan meg voltam elégedve velük. Nagyon széles palettával rendelkeznek rántották, kávék, szendvicsek, sütik terén (a csirkés szenyó nagyon ütős).
Mindenképpen vissza fogok térni ! :)

1  Köszönet neki: 344vincentk

A következőt megtekintő utazók: JAM Juice & More ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: JAM Juice & More? Ossza meg benyomásait!