“Kiváló pizzák !”
D'Alíz Pizza & Caffe értékelése

D'Alíz Pizza & Caffe
1. helyezett 109 Éttermek közül Győrött
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

A pizza kiváló akárcsak a kiszolgálás. Előétel mindenképp ajánlom főleg a Foccacia-t mindenkinek. Győr legjobb pizzazoja.

1  Köszönet neki: LiliK273

Értékelés időpontja: 2018. február 12. mobiltelefonon

Egyértelműen a legjobb pizza a városban. Igazi olasz alapanyagokkal valódi olasz ízvilágot varázsol Győrbe. Vigyázzni kell vele: függővé tesz...

1  Köszönet neki: AnarchyXY
Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Kedves fogadtatás után, a pizza történetének megbeszélése közben egy kiváló eredeti olasz pizza került elénk az asztalra. Gasztronómiai élményben gazdag étkezés volt! Csak ajánlani tudom!
Itt ne az éttermet nézd, hogy pompás legyen, itt csak az ízekre figyelj!

1  Köszönet neki: 949viktort
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

That Pizza was my best ever! If u want to eat a really Italyan Pizza, witch made from the best pasta, cheese, salame ETC... This is your Place!

A D'Alíz Pizzériában ettem eddig a legfinomabb pizzát! Pedig olasz Országban is többször megfordultam az évek során. Minőségi Olasz alapanyagok. Ízletes tészta, kedves kiszolgálás.

Mindenkinek ajánlom, aki tényleg jó Olaszos pizzát szeretne enni!

1  Köszönet neki: szaszad
Értékelés időpontja: 2018. január 6.

Kiváló pizzát ehet az ide betérő, jó áron, ami bárhol megállná a helyét. Másrészről a hely sajnos jelenleg vállalhatatlan állapotban van. Sokáig sorolhatnám a "kialakítás" hibáit, de nem a hely lejáratása a cél. De ha már mosdó nincs, legalább kézmosási lehetőséget biztosítani kellene valahogy. A tulajdonos szimpatikus, de ezen a problémán sürgősen markáns javulást kell eszközölnie, mert a jó pizza nem lesz elég az igazi sikerhez. Mindenki menjen oda és egyen egy jó pizzát, van mire fordítani a bevételt.:)

4  Köszönet neki: handy06

A következőt megtekintő utazók: D'Alíz Pizza & Caffe ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: D'Alíz Pizza & Caffe? Ossza meg benyomásait!