“Levegőnek nézve”
Bergmann Cukraszda értékelése

Bergmann Cukraszda
Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Vasárnap ebéd utáni sütézésre ültünk be az Attila utcai cukrászdába. Nem voltak sokan az asztaloknál, a pincérnő el is haladt mellettük. A pultnál álltak többen. Majdnem fél óráig az égvilágon senki nem jött oda hozzánk. Majd férjem beállt a pulthoz a sorba, hiszen előtte gond nélkül kiszolgáltak 8 olyan személyt, aki jóval utánunk jött. Úgy néz ki láthatatlanok vagyunk, megalázóan levegőnek néztek minket, mintha mi beülős vendégek nem érnénk annyit mint az épen sütiért beeső vendégek. Pedig az itallal, kávéval sütivel és az elvitt sütivel majdnem háromszorosát is otthagytunk volna. Sajnos ez nekik nem kellett. Máshol azért vannak azon a szinten, hogy 3 kiszolgálóból korrektül meg tudják oldani a kiszolgálást. Sajnos a pultot nem lehetett látni, így valami szokványosat választottunk remélve hogy van. Óriási csalódással távoztunk!

1  Köszönet neki: Virag2

Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon

A Bergmann sajnos csatlakozott a margarinnal dolgozó igénytelen cukrászdák sorához: a dobos torta margarinos, és sajnos az egykori specialitás, a gesztenye szív is margarinnal készült!! A kicsi sütiket és a hiányzó ötletgazdagságot eddig a minöségi alapanyagokkal ( tejszín és teavaj) magyaráztam magamnak. A minöségnek VÉGE! Nagyon nagyon kár!

3  Köszönet neki: VikiS208
Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Ezen a napsütéses gyönyörű délelőttön a belvárosi Bergmann Cukrászda előtt vitt az utam.Eszembe jutott ebéd utánra desszertnek viszek finom Bergmann süteményt.Reméltem mivel éppen akkor nyitott minden friss és finom lesz.Nem sajnáltam a borsos árat 2 darab sütemény elvitelre 1000 Ft fölött volt.Ebéd után otthon ért a keserű csalódás,nem volt friss!Nem gondoltam,hogy ennyi pénzért ki kellene csomagolni és a helyszínen megnézni,friss-e a leveles vaja tészta a krémes esetében,sajnos semmi ropogás nem volt immel- ámmal ettük meg a drága nyalánkságot!Javaslom az üzlet számára,kérdezzék meg,hogy elfogadom-e az előző napi süteményt(megjegyzve akkor nem teljes áron)Sajnos az idős Bergmann úrnál akiknél az Attila utcában volt szerencsém fogyasztani nem fordult elő ilyesmi.Keserű a csalódás miatt az élmény.

1  Köszönet neki: horvathevasopron
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 15.

Hangulatos cukrászda, szép berendezési tárgyakkal. Patinás hely, a "Bergmann" a győriek számára generációkon keresztül fogalom (volt). A sütemények különlegessége és minősége azonban mára sajnos már nem ugyanaz, mint ami 50 évvel ezelőtt volt. A magas árakban pedig az egykori hírnevet fizeti meg a vendég.

A látogatás dátuma: 2016. október
1  Köszönet neki: Imre_Nemeth
Értékelés időpontja: 2017. április 21.

Nagyon szép a cukrászda kivül belül. A személyzet nagyon kedves és mosolygos, a parkolás nem a legegyszerübb, de megoldható.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: szucsd93

A következőt megtekintő utazók: Bergmann Cukraszda ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Bergmann Cukraszda? Ossza meg benyomásait!