“London”

Csülök Sarok Étterem és Pizzéria
65. helyezett 117 Éttermek közül Győrött
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Kivalo csulok, hatalmas adagok, figyelmes kiszolgalas. Hangulatos, csaladias kornyezet. Korrekt arak. Csak ajanlani tudom

Köszönet neki: CsabiC4

Értékelés időpontja: 2017. január 3. mobiltelefonon

Egy barátommal voltunk itt ma este, a fokhagymakrémleves teljesen rendben volt a kis pizza stanglival. A főétel pedig egyszerűen fantasztikus volt!!! Az ő választása lazac volt, az enyém pedig egy gombás csülök. Mindenkinek csak ajánlani tudom,teljesen pozitívan jöttünk el ami sajnos nem minden helyről mondható el!!
Nagyon köszönjük, legközelebb is jövünk! :D

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: 506patrikh
Értékelés időpontja: 2016. december 22. mobiltelefonon

Kissé lassú kiszolgálás, némely pincérlány kibontott hajjal dolgozik, figyelmetlen téríték. Az ételek sótlanok, a pizza tészta kalács szerű, de ez nem olyan nagy probléma, viszont a pizzan hajszálat találtunk. Nem egy nagy élmény.

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: peterlautenspieler
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 29.

Többször ettem már a Csülök Sarokban. Halászlé kedvelő vagyok. Úgy gondolom, hogy nem állandó a minőség. Régebben finomabb volt az étel. Kár, hogy gyengül a minőség! :(

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: nthz
Értékelés időpontja: 2015. április 20.

Figyelmes kiszolgálás, kitűnő ételek, sosem csalódtunk még! Bátran ajánlom Mindenkinek, az adagok nem kicsik, sőt:-)

A látogatás dátuma: 2014. szeptember
Köszönet neki: erzsike2014

A következőt megtekintő utazók: Csülök Sarok Étterem és Pizzéria ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Csülök Sarok Étterem és Pizzéria? Ossza meg benyomásait!