“Katasztrofális torta, gagyi ízzel, a negatív kritikákat eltüntetik, pedig gyűltek rendesen, nem ok nélkül!”
Sweets Latvanycukraszda értékelése

Sweets Latvanycukraszda
57. helyezett 115 Éttermek közül Győrött
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Figurás szülinapi tortát rendeltem náluk, miután láttam a közösségi oldalukra feltöltött képeket. Konkrét elképzeléssel mentem, olyan tortát szerettem volna , amilyet állítólag készítettek már korábban. Hát, nagyot csalódtam, mikor mentem érte, hihetetlen gagyin sikerült, nem hasonlított arra, amit kértem. A marcipán figurák helyett gagyi, fogpiszkálóval összetákolt, szétfolyt , elnagyolt fondant szörnyűségeket kaptam. Hiába egyeztettünk le mindent a rendeléskor nagyon részletesen. Átvételkor sem a torta készítője sem a hölgy akinél rendeltem nem volt az üzletben. Az akkori eladónak hiába mondtam, hogy nem ezt beszéltük meg. A 16 szeletes torta mérete is csak kb. egy átlagos 12 szeletes torta méretének felelt meg. Más választás híján muszáj volt elhoznom. Senkit nem nyűgözött le az íze sem, teljesen átlagos, hipermarketi süti jellegű. 25.000 ft volt a tanulópénz egy elvileg 16 szeletes tortáért néhány fondant dísszel.
Egyébként maga az üzlet helység kicsike, nem túl igényes, a helyben fogyasztható süti választék kimerül néhány a hűtőpultban árválkodó, maradéknak kinéző, száradt sütivel, túlárazva.
A tulaj szörnyű, nem érdemes időt pazarolni rá, hogy megpróbáljunk vele normális emberi hangon kommunikálni.
Ami extrán bosszantó, kritikán aluli viselkedés, hogy a közösségi oldalakról egyszerűen eltüntették a negatív kritikákat, pedig az ott feltöltött vásárlói képek tükrözték csak a valóságot!!! A családom és a tág ismerősi köröm is kerülni fogja a helyet messzire!!

7  Köszönet neki: DitaV6

Értékelés időpontja: 2017. november 20.

Bevallom,feltétlenül szerettem volna írni erről a helyről,de most kicsit megzavart a cím:ez a hely nem az Apáca utcában van,közvetlenül a La Mareda mellett???
Na,abban a cukrászdában rendeltem echte magyar,tradicionális Dobos tortát,kerek születésnapom alkalmából,hogy elhozhassam a munkaadóimnak Bécsbe-és nagyon jól tettem!Nagy sikere lett a tortának!
Óriási köszönet az egész csapatnak!
Isten áldása legyen a munkátokon!

Köszönet neki: Erika K
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 25.

A 2 pont csak a személyzet kedvességéért jár.
2 alkalommal rendeltem tortát. Az első egy gyümölcsös, hagyományos krém bevonatos torta volt, meggyőztek a képek és a vélemények. Fiús kinézetű tortát kértem, de kicsit túlcsúszott a színes szórócukorka díszítés, a design is egy kislány munkájára emlékeztetett, de reméltem, hogy az íz kárpótol majd. Hát nem. Teljesen átlagos sütigyári íz, semmi extra amit vártam. Másodszorra egy fondant bevonatos, figurás csokitortát kértem, máshol nem vállalták 3 hetes határidővel. A fényképek alapján bíztam benne, hogy nem lesz gond a designnal, csak pár "marcipán" figura ( csinálták már, csak meg kell ismételni) . Átbeszéltük, mutattam képeket is, hogy milyet szeretnék. Izgatottan vártuk , de sajnos a nagy napon csalódnunk kellett. Ezúttal nem igazán sikerült megvalósítani , csak hasonlított arra, amit megbeszéltünk. (Átvételkor nem volt ott akinél rendeltem.) Nem volt más választás, elhoztuk. Csúszásgátló alátétet nem tudtak adni a dobozba, sőt megfelelő méretű dobozt sem. 50 méter óvatos séta után elkezdtek szétesni, összenyomódni a figurák, a pálcikára tűzött díszeket átbökte a pálcika, lecsúsztak. Úgy tűnt, a torta egyáltalán nem volt behűtve. :( 15 perces utat nem bírt ki. Otthon próbáltuk menteni a menthetőt és visszaszerkeszteni a figurákat, hát nem sok sikerrel. Ízre ismét menzasüti, nagyon egyszerű volt. Mindezt 30.000 forintért 16 szeletre.

Egyebekben maga a cukrászda pici, a sütiválaszték kicsi, szombat délben csak 1-1 száradozó maradék árválkodik a pultban.
4 alkalommal jártam az üzletben, paleo süti egyetlen alkalommal sem volt. ( Nem hétköznap este zárás előtt mentem egyszer sem.)
A macaronok nem túl szépek, és mű aroma ízűek. :(
Az árak nagyon túlzóak, főleg a tortákat illetően.
Nem tudom ajánlani. :(

5  Köszönet neki: poli9n
Értékelés időpontja: 2017. április 18.

Isteni és egyedi sütemények, torták találhatóak. Rendelés esetén bármit elkészítenek, még paleo esetében is. Nagyon kedves a kiszolgálás.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: vTory23
Értékelés időpontja: 2016. október 3.

Ha valakinek az ételek kapcsán fontos a látvány, feltétlenül látogasson el ide. Nemcsak azért mert a finomságokkal nem lehet betelni, hanem azért is,mert fény derül arra is, hogy hogyan készülnek az édes meglepetések.
Na jó! A cukrászdáknak se szeri se száma! De itt minden más! Elbűvölő kiszolgálók ajánlják a legédesebb kóstolni valókat, s örömmel megosztják velünk a készítés titkait is.
Fantasztikus élmény a belváros szívében!

A látogatás dátuma: 2016. június
Köszönet neki: nthz

A következőt megtekintő utazók: Sweets Latvanycukraszda ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Sweets Latvanycukraszda? Ossza meg benyomásait!