Értékelés időpontja: 2016. november 4.

A belsőépítész előtt le a kalappal, tényleg gyönyörű. Az általunk első napon elfoglalt "lakosztály"-ban ki se tudtuk nyújtani a lábunk, kb 15 nm-re zsúfoltak be mindent, a csap csepegett és annyira recsegett az ágy, hogy aludni nem tudtunk. Ez pedig már a nagyobb szoba volt. A személyzetből egy nagyon kedves hölgynek sikerült áttenni minket egy másik, még nagyobb szobába, ahol már sikerült elférnünk, le is ülnünk mert volt hely és szék is a szobában, valamint nem volt alattunk eltörve az ágy.
Azt hirdetik, hogy a gyerek 7 éves korig ingyenes, de az alap szoba nem pótágyazható, így gyerekkel mindenképp felárra kell számítani.
A 4 csillagtól sajnos messze van az összesség, de nagyon szép a kivitelezés!

Szobatipp: A nagyobb lakosztályban el lehet férni (pl 11es szoba)
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: 777Vevek
Értékelés időpontja: 2016. október 18. mobiltelefonon

Még sosem írtam rosszat egy szállodáról sem, pedig kisebb hibák bárhol előfordulhatnak. Nem térek magamhoz hogy lehet 4 csillagos szálloda inkább minősíteném panziónak. Sajnálom hogy az ilyen emberek akiknek ilyen kincs van a kezében hogy tudja ilyen borzasztóan vezetni a ,,szállodát''. Kosz volt az ételek rosszak,a spórolást éreztem. Törött tányérok,az étel kis mécsessel melegítették,a wellnes 8tól 13ig majd 16tól 20ig működnek...persze mire felmelegszik majdnem 1óra. Az egyik hölgy aki komédiába való a vacsoránál közölte hogy bocsi csak az egyik szaunát kapcsolta be mert a többit elfelejtette. Nem is fér ide mennyi probléma volt...fizetéskor jeleztem is mivel az ár érték arány egyáltalán nem helytálló,bizván hogy picit jóízűen tudok távozni de semmilyem kompromisszumra nem volt hajlandó a recepciós úr(talán főnök úr) de még jól meg is mondta hogy miért nem akkor panaszkodtam mikor bajom volt tehát én vagyok a hibás.( lehet tanultam belőle köszönöm) A legjobb lett volna igen de mivel ezt a páromtól kaptam szülinapi ajándékba nem szerettem volna folyton panaszkodni( bár ezt a szülinapot észre sem vette a 4csillagos szálloda) röviden: takarítást nem kaptunk,wellnes hiányosan működött,az ételek rosszak,kiszolgálás katasztrófa,kosz volt.
Javasolnám a kedves úrnak hogy próbálkozzon nem csak a pénzt kivenni hanem visszafordítani is és megfizetni a szakembereket valamint picit vendégorientáltnak lenni és a személyzetet oktatni nem pedig a vendéget.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: ASDFGHJJKKK
Értékelés időpontja: 2016. július 21.

Külön kiemelném, hogy a személyzet igazán kedves és figyelmes. A szoba tiszta volt, kellemesen berendezett, a fürdőszobával sem volt semmi probléma. Két dolgot említenék meg, az egyik, hogy nem értem, hogy ilyen árfekvésű hotelnél miért kell spórolni a reggelihez kapott gyümölcslé ill. teafileterek minőségén. Elvárható lenne a 12 %-os, legócskább minőségű helyett a 100 %-os gyümölcslé, illetve a 150 Ft körüli sir morton garzon teát is le lehetne cserélni minőségibb, egyenként csomagolt termékre. A másik dolog, hogy a kert inkább tűnik egy 200 évvel ezelőtti, elhagyatott helynek, mint egy 4 csillagos wellness hotel udvarának. Mindenhol használhatatlan fém kertibútorok, ami akkor is kényelmetlen, ha párnát tesz rá az ember. Az összes fémtákolmányt ki kellene dobni és helyette modern kertibútorokkal berendezni. Akkor az amúgy teljesen korrekt medence sem heverne kihasználatlanul. Esetleg a kerti grill sütőt is ki lehetne szabadítani a gaz fogságából.Összességében nagyon kellemes a hely, de nevezzük inkább egy korrekt panziónak, semmint 4 csillagos wellness hotelnek.

Szobatipp: Lakosztályhoz van terasz
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: Psycho21
Értékelés időpontja: 2016. július 4.

2 éjszakát töltöttünk el, de mindenről csak pozitívat tudok írni.
A szoba rendezett, tiszta volt, az ételek finomak. Talán lehetett volna kicsit bővebb választék a reggelinél, de ezt is csak akkor, ha már tényleg nagyon kifogásolni szeretnénk valamit.
A kiszolgálás, a dolgozók kedvesek és segítőkészek voltak. Jól éreztük magunkat nagyon és csak ajánlani tudom mindenkinek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. augusztus
Köszönet neki: adriennf2017
Értékelés időpontja: 2015. november 26.

Sajnos a szálloda szolgáltatásai nem a 4 csillagos kategória színvonalát tükrözi. 3 nap 2 éjszakát töltöttünk párommal a hotelben. Első nap az általunk foglalt svédasztalos büfévacsora két menüből állt, amiből választhattunk.(!!??) De sajnos még egy étlap sem volt, amire esetleg felsorolták volna ezt a két lehetőséget. A pincér közölte ez van, melyiket kéred.... Az étel minősége is hagy kivetni valót maga után... (pl.lencseleves lencse nélkül)
A lakosztályt foglaltuk, aminek a mérete nem épp lakosztálynak megfelelő volt. Elgondolkodtunk, vajon mekkorák a standard kétágyas szobák... A fürdőszobában a zuhany nem igazán működött, és a fürdőszoba tisztasága sem 4 csillagos kategória...
A wellness részleg egy kör alakú jakuzziból és két szaunából állt....(szintén nem 4 csillag...) Pozitívumként itt említeném meg a wellness részleg mozaikos csempézését, ami egyedi hangulatot keltett.
A parkolás ugyan ingyenes,de a helyek száma kevés.
Összességében elmondható, hogy az ár-érték arány sem megfelelő, sajnos nem azokat a szolgáltatásokat kaptuk, amik egy 4 csillagos wellness szálloda követelmény rendszerében szerepelnek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. január
2  Köszönet neki: Lilla789