“Vacsora a hegyen!”

3. helyezett 50 Éttermek közül Hévízen
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 18. mobiltelefonon

A hely magával ragadja az ide betérőket!Szigorúan foglalni kell,mert sokan szerenének részesei lenni ennek az élménynek!Az ételek nagyon finomak és bőségesek.Nem egy olcsó hely,de érdemes kipróbálni annak aki valami különlegesre vágyik.Mi minden hévizi látogatásunk alkamával betérünk!

3  Köszönet neki: PeterFarkas1984

Értékelés időpontja: 2017. december 2.

Kitűnő ételek, csodálatos panoráma, udvarias személyzet. Gyerekeknek hinta, mászóka, csúszda. Érdemes kipróbálni!

1  Köszönet neki: cimarfe
Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Nagyon nagy szerencsénk volt az időjárással és gyönyörű hétvége volt. Hévízen nincs sok igazán említésre méltó hely, ez mindenképpen köztük van.
Bár már az ősz közepén jártunk, a napos idő sokakat a teraszra csábított, így várnunk kellett pár percet, míg megürült egy asztal a napos és kilátással is bíró helyek egyikén. Közben a személyzet már beljebb kirakott egy asztalt a napra, de mi inkább vártunk a még jobb helyre.
Pulyka Vincellér módra és diokéregben sült pisztráng volt a választásunk. A pulyka finom volt, bár nem egy michelin csillagos történet, de a maga nemében ízletes, a köret is kapott egy 4-est, A pisztráng sokkal jobban sikerült. Igazi csemege, az almás-mézes torma pedig különleges ízvilágot kölcsönoz az ételnek. A zöldség köret inkább csak 4-es, és a mennyisége is túl nagy, bár biztos van, akinek ennyi is kevés.

Összeségében egy remek hangulatú hely, főleg jó időben. A benti rész nem annyira izgalmas, voltunk már többször is itt. A konyha megbízhatóan hozza az elvárt színvonalat.

1  Köszönet neki: LeventeK63
Értékelés időpontja: 2017. október 18. mobiltelefonon

A kiszolgálás példás, a konyha kivàló, a kilátás csodaszép, a körülmények ideálisak! Ma egy nagy német csoport volt a teraszon, de egyáltalán nem éreztük, hogy bármilyen hátrányt okozott volna jelenlétünk négy felnőtt két pici gyerekkel! Az árak is rendben voltak! Mindenkinek ajánlom!

3  Köszönet neki: grenyi
Értékelés időpontja: 2017. október 3.

A lecsót érdemes megkóstolni. Még nem ettem ilyen finom, házias, paradicsommal dúsított lecsót. Csak így tovább.

A látogatás dátuma: 2017. július
3  Köszönet neki: KAJO01

A következőt megtekintő utazók: Romai Pince ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Romai Pince? Ossza meg benyomásait!