“Igazi Vendéglátó”

15. helyezett 50 Éttermek közül Hévízen
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 12. mobiltelefonon

Nagyon kedves és gyors kiszolgálás, finom házias ízek, igazi régi vágású csárda hangulat teljesen megfizethető áron

Köszönet neki: PuskasPG

Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Kíváncsiságból ültünk be ebédelni. A személyzet figyelmes és kedves, a hely tiszta,rendezett. Várakozási idő alig volt,pedig teltházzal üzemelt . A felszolgált étel finom,bőséges és ízletes volt. Csak ajánlani tudom és ide bármikor szívesen visszatérek,ha arra járok.

Köszönet neki: 205zolt_nk
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 9.

A pincérek kedvesek, az étlap , a kiszolgálás tökéletes. Férjemmel e jeles nap alkalmából (a lemenő nap hátterével) nagyon kellemes vacsorát töltöttünk el.
A választék és a külön igényünk teljesítése nagy megelégedettséggel töltött el.

Köszönet neki: evasipos
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 5. mobiltelefonon

Az étel közepes volt, egy átlagos vacsorának elment, az ár egy picit magas. A felszolgáló viszont kimondottan udvariatlan, nulla figyelmesség.

1  Köszönet neki: aa79evamencz
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 13.

A családdal már jártunk itt párszor és alapvetően elégedettek voltunk a hellyel. Ma barátnőkkel voltam itt, én ajánlottam a helyet, nem kellett volna.
1. Leültünk, leadtunk az ital rendelést, aztán néhány perc múlva jön egy ismeretlen pincér egy számlával. Elrontotta az asztalt, előfordul, viszont elnézést nem kért a tévedésért.
2. Megrendeltük a főételt, néhány perc eltelik, és letesznek egyikünk elé egy desszertet, amit nyilván nem mi rendeltünk. Értetlenkedünk, majd a csajszi pincérlány átkiabálva az éttermen, hogy "melyik asztal?", elveszi a tányért, és elnézést se kérve átnyargal a helyes asztalhoz.
3. Ketten pizzát kértek, látjuk érkeznek is kis idő elteltével. Leteszik az egyiket, leteszik a másikat, mikor a pincér rájön, hogy a hawain kellene, hogy legyen ananász, így vicceskedve fogja a pizzákat és visszaviszi a konyhába. Szintén nem a mi pizzáink voltak. Nincs elnézés, csak poénkodás.
4. A pizzák nem voltak kifejezetten ízletesek, negyed-negyed fogyott el mindkét tányéron. Másik barátnőm szintén meghagyta az ebédje felét, de azzal nem volt probléma, ízlett neki. Jön a pincér, kérdezi, hogy elcsomagolja-e. A válasz igen. Erre hozott két pizzásdobozt, meg egy olyan műanyag ételszállítót, és leteszi a barátnők elé. A következő kép: a barátnőim elteszik a pizzát, másikuk kanalanként teszi át a kaját a tányérról a dobozba, miközben a pincér nézi őket az asztal mellett, és poénkodik, hogy a tányért el ne tegyük. A helyzet az, hogy életemben nem láttam még ilyet, hogy a vendég magának, az asztalnál dobozolja be az elvinnivalót.
4. A koronát mindezekre feltette végül a pincér hozzászólása: hogy ha szép kártyával fizetünk " a borravalót hogy kapom meg?".

Nagyon kényelmetlenül távoztam az étteremből, a hangulatunk kissé odalett.Tévedni emberi dolog, de ennyit hibázni... Ne már!
A pincérünk nekem személy szerint sok volt: folyamatos viccelődés, lazaság, és nem mindig sült el jól, mert figyeltem a többi vendéget. Egy pincér legyen kedves, egy-két vicc belefér, de ez eltúlzott volt és erőltetett. Maga a pincér viszont úgy tűnt, hogy teljesen jól szórakozik.

Nagyon nehezen pontozható a mai élményünk. Az általam rendelt kaja nagyon finom volt, guszta, képen látszik. Ezért is érdemelt 2 csillagot és nem egyet.Minden más kritikán aluli.

2  Köszönet neki: sbetti90

A következőt megtekintő utazók: Kocsi Csarda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kocsi Csarda? Ossza meg benyomásait!