Danubius Health Spa Resort Aqua
  • Étterem
Booking.com
  • Étterem
Értékelés időpontja: 2016. június 14. mobiltelefonon

A hotel szauna, uszoda része kiválló. A szoba megfelelő volt (lehetett volna a fürdőszoba jobb is)
A hotel személyzete mindíg segítőkész, udvarias, csillagos 5-ös.
Igazán csak a hitel liftje volt ami szörnyen lassan működik. Nem is értem máshol ez nem szokott problémát okozni.
Egyébbként teljesen megfelelő kikapcsolódásra vágyóknak

Ott-tartózkodás: 2016. június, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Orcinus79452
Értékelés időpontja: 2016. május 20. mobiltelefonon

2016 május elején voltunk ebben a szállodában három napot. A szoba rendben volt..két gyógymedence..egy úszómedence...gyönyörü tiszta Az étterem is kiváló ..gazdag választékkal.Amit én hiányoltam...az az esti program...egykis élözene..A másik...a masszázs...én egy gyenge kezet fogtam ki..Egyébként ajánlom..jóléreztük magunkat

Ott-tartózkodás: 2016. május, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Anna M
Értékelés időpontja: 2016. április 14. mobiltelefonon

A hotelt épp most újították fel, kényelmes ágyat, modern berendezést kaptunk a standard szobához is. Az ételek finomak voltak, alkoholos ital csak a vacsorához all inclusice. A személyzet rendkívül kedves volt, a gyermekünk arcát csípkedő külföldi nyugdíjas vendégek is, bár más fiatal pár nem volt rajtunk kívül. Legalább a játszóházban és a játszótéren nem volt vita a játékokon más gyerekekkel. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!

Ott-tartózkodás: 2016. április, utazás jellege: családi
Köszönet neki: 299eszters
Értékelés időpontja: 2016. március 25. mobiltelefonon

6 napot töltöttünk a szállodában és remekül éreztük magunkat! <3
A felújítás a vége felé közeledik; egyáltalán nem volt zavaró(kompenzálásként kupont és pezsgőt is kaptunk).
A teljesen felújított 6. emeleten voltunk,amit elöttünk még senki nem használt. :)
Gyertyafényes éjszakai fürdés szinte csak kettesben; csokis-mézes masszázs; tökéletes ételek ès barátságos kiszolgálás.
Visszatérünk!

Ott-tartózkodás: 2016. március, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Kinga W
Értékelés időpontja: 2016. március 2.

Alapvetően jó ár-érték arányú szálloda, kedves személyzettel és finom ételekkel.
Akit nem zavar a szocreál lehangoló enteriőr (borzalmas) az nem fog csalódni.
A szálloda nem úgy néz ki mint a képeken!
Felújítás alatt erősen kerülendő!

• Ott-tartózkodás: 2016. február, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: bhernadi