Danubius Health Spa Resort Aqua
Ha tetszik Önnek ez a hotel, esetleg ez is érdekelni fogja:
262 USD
  • Medence
Booking.com
  • Fitneszközpont
SzűrésAz összes nyelv
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 21.

Szuper szálloda, kitűnő kiszolgálással, remek ételekkel. Ajánlom mindenkinek. Kisgyermekes családok is nyugodtan válasszák ezt a szállodát a Bubles club miat. Ha lehet, minden nyáron szívessen nyaralunk majd itt egy hetet

• Ott-tartózkodás: 2016 augusztusában, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Ladislav B
Értékelés időpontja: 2016. július 24.

julius közepén 8 éjszakát töltöttünk a szállodában unokáinkal. Nagyon jól éreztük

magunkat .Az elhelyezés jó volt,bár a szobákra ráférne már a felujitás.Az ételek finomak volták, a személyzet nagyon kedves volt.Már másodszor voltunk a szállodában,de szivesen elmennénk harmadszor is.

• Ott-tartózkodás: 2016 júliusában, utazás jellege: családi
Köszönet neki: gabor950
Értékelés időpontja: 2016. június 14. mobiltelefonon

A hotel szauna, uszoda része kiválló. A szoba megfelelő volt (lehetett volna a fürdőszoba jobb is)
A hotel személyzete mindíg segítőkész, udvarias, csillagos 5-ös.
Igazán csak a hitel liftje volt ami szörnyen lassan működik. Nem is értem máshol ez nem szokott problémát okozni.
Egyébbként teljesen megfelelő kikapcsolódásra vágyóknak

Ott-tartózkodás: 2016 júniusában, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Orcinus79452
Értékelés időpontja: 2016. május 20. mobiltelefonon

2016 május elején voltunk ebben a szállodában három napot. A szoba rendben volt..két gyógymedence..egy úszómedence...gyönyörü tiszta Az étterem is kiváló ..gazdag választékkal.Amit én hiányoltam...az az esti program...egykis élözene..A másik...a masszázs...én egy gyenge kezet fogtam ki..Egyébként ajánlom..jóléreztük magunkat

Ott-tartózkodás: 2016 májusában, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Anna M
Értékelés időpontja: 2016. április 14. mobiltelefonon

A hotelt épp most újították fel, kényelmes ágyat, modern berendezést kaptunk a standard szobához is. Az ételek finomak voltak, alkoholos ital csak a vacsorához all inclusice. A személyzet rendkívül kedves volt, a gyermekünk arcát csípkedő külföldi nyugdíjas vendégek is, bár más fiatal pár nem volt rajtunk kívül. Legalább a játszóházban és a játszótéren nem volt vita a játékokon más gyerekekkel. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!

Ott-tartózkodás: 2016 áprilisában, utazás jellege: családi
Köszönet neki: 299eszters