Értékelés időpontja: 2020. augusztus 31. mobiltelefonon

Egy barátnőmmel töltöttünk el egy hétvégét a hotelben. A szoba tágas, konyhával felszerelt. Az erkélyről a kilátás szép. A wellness nekünk nagyon tetszett. Rengeteg féle ételből lehetett választani amik nagyon ízletesek voltak. Egy kis bibi volt ami minket annyira nem zavart hogy a zuhanyzás alkalmával mindig úszott a fürdőszoba. Nem zárt jól a kabin. A parkolás ára kicsit borsos. Ennyit még nem fizettünk sehol érte. (3000/éj. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. augusztus
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: brigusz7
Edina Pémer, a Hotel Palace Heviz alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. szeptember 1.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.
Reméljük legközelebb is ellátogatnak hozzánk, jó egészséget és minden jót kívánunk.

Üdvözlettel:

Pémer Edina
szállodaigazgató

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 28. mobiltelefonon

A szálloda alapvetően rendben van, tiszta szobák, jól feszerelt. Wellness rész kicsi, 1 medence és egy jacuzzi, amiben fürtökben lógnak az emberek. Ezt nem is értettem, hogy ma még embereknek miért az a welness ha órákig ülnek a jaccuzziban. De ez nem a szálloda hibája. Félpanziós ellátásunk volt, az ételek minősége kritikán aluli. Silány minőségű és íztelen ételek, nincs választék.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. augusztus
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: DayTrip725758

Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, örülünk, hogy alapvetően elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Éttermünkben az ételeket frissen készítjük, minden nap tőbbféle előétel, 2 féle leves, legalább 4 féle főétel és többféle desszert, illetve salátabár áll a vendégek rendelkezésére. Emellett kérésre szívesen készítünk grillezett ételeket is.
Sajnáljuk, hogy ennek ellenére nem találtak megfelelő ételt.

Minden jót és jó egészséget kívánunk Önöknek,
üdvözlettel:

Pémer Edina
szállodaigazgató

Értékelés időpontja: 2020. február 12.

Az éttermet nem ajánlom itt senkinek, nem éttermi minőség, vegetával főznek... Ráadásul ha vacsorával kéred a foglalást az árban nincs benne semmilyen innivaló. 3dl üdítő 700 Forint + 10% szervízdíj. Ami szerintem már a vicc kategória volt.
Sajnos a bútorok és a fürdőszoba is elég elavult volt a szobánkban, illetve kisebb is volt mint amire számítottunk. Az ágy viszont jó nagy. A parkolásért külön kell fizetni, de nem éri meg, mert nagyon szűkösek a helyek. A wellness részleg szép volt, igényes, több féle szauna. A tó az utca végében, az elhelyezkedés nagyon jó. Összességében jól telt a pihenésünk, de nem erre számítottunk és inkább csalódás volt. Nem mennénk vissza.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: kdor2014
Értékelés időpontja: 2020. január 15. mobiltelefonon

Egy másik hévízi szállodából mentem át, ide, és a nagyon várt pihenést megmentette. Rugalmas ügymenet, kis kutyával már 11 előtt szobát foglalhattam. Aki segített, Németh Szabolcs. Mert a 4 csillag mellé nem elég az önérzet, szív is kell. A többi is elegáns, az átrium, a szoba, az étel, a csend, a vízi világ. Hévíz különlegessége a hotel kisugárzásában is jelen van.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. január
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Szolnok
Értékelés időpontja: 2020. január 3.

Még sosem voltunk ezelőtt Hévízen. A Hotel nagyon szép helyen helyezkedik el. Ott még télen is volt élet, még strandpapucsot is tudtam venni (mivel sikerült újra otthon hagynom). Az épület gyönyörű belülről, a szobák óriásiak, még kis konyha is volt benne :). A vacsora nagyon finom volt (mandulás - mazsolás pisztráng isteni). A fittness terem nagyon jól felszerelt. Az eddigi hotelek közül talán a legjobban, pedig már voltunk párban. A bioszauna jó ötlet. Kár hogy nincsenek szaua szeánszok, igaz lehet ahhoz már kicsik is lennének a szaunák. A személyzet nagyon kedves volt. A wellnessben hiányoltam az élmény elemeket, de ár/érték arányban szerintem egész jó volt a hotel.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: Ani9103