Gyógyfürdő

Csodás környezet, tiszta, rendezett és karbantartott fürdő. Sajnos az ott jártunkkor (december... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. február 11.
Adrienn C
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Gyógyvíz.

Kiváló gyógyhatása valóban fantasztikus, ennek értelmében még visszalátogatunk Hévízre. Kellemes... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. december 30.
eduso24
Mind a(z) 1 885 értékelés megtekintése

1 885 találat
1 234
1 234
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

A Hévizi tó hangulata, gyógyhatása lenyűgöző. A külföldiek kavalkádja a Bábeli torony hangulatát kelti. az egész felépítmény funkcionalitása, vendég komfortja nagyon szinvonalas, amit néhány kissebb hiba kijavításával ( vizben lévő lengő ajtó behúzó cserélye, vízben lógó kábel rögzítése, szkrények akasztóinak cseréje stb.) még tökéletesebbé lehetne tenni.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: karleinad
Snaily22, a Hévízi tó alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 1.

Kedves Karol D!
Nagyon köszönjük visszajelzését és értékelését! Mindig öröm számunkra, ha vendégeink elégedettek! Köszönjük a tanácsokat is, a fürdő állapotán igyekszünk lehetőségeinkhez mérten folyamatosan javítani.

Értékelés időpontja: 2018. február 12.

A város felső közepén végigsétálva ereszkedtünk le a kifolyó oldalhoz. Innen a tó melletti sétautat választva az égerlápos mellett végig sétáltunk a kerítés mellett. A tó bejáratától balra molinókra festve megismerkedhetünk a régmúlt emlékeivel és a tó környék kialakulásának körülményeivel.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: 678j_zsefk
Snaily22, a Hévízi tó alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 14.

Kedves 678j_zsefk!
Nagyon köszönjük az értékelést! Várjuk vissza máskor is városunkba!

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Mozgásszervi problémák miatt rendszeresen visszalátogatunk ide 1995 óta. Sajnos az éven azt tapasztaltuk, hogy reggel rendben minden ki van takarítva, de mire délután visszatérünk koszosak és büdösek a mosdók, és egyéb helyeken is több a kosz a piszok. Ez szomorú hiszen nem a legolcsóbb ide a belépő és nem mindegy milyenek a körülmények ezen a csodálatos tavon!

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: landrassy
Snaily22, a Hévízi tó alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 7.

Kedves landrassy!
Nagyon köszönjük visszajelzését! Öröm olvasni, hogy rendszeresen visszajárnak hozzánk. Reméljük a mozgásszervi problémákon sokat segít az itt eltöltött idő.
Köszönjük a jelzést a problémákkal kapcsolatban, természetesen továbbítjuk az illetékesek felé.

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Azt gondolom,hogy magáról a tóról már sokan írtak,így én most azzal foglalkozom,hogy milyen a tó környezete,milyen a megközelítése.A tó környezete nagyon szép,körbe lehet és érdemes sétálni és megcsodálni az ott lombosodó vörös fenyő ligetet.Mi télen voltunk,a fenyő lombhullató és a környezete alatta vörös színű,igazán nagyon érdekes. A város felől érkezve egy szép parkon lehet keresztülmenni a bejáratig.Minden tele árvácskákkal.

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Vili4000

Kedves rdrszebeni!
Nagyon köszönjük értékelését! Reméljük még sokszor viszontláthatjuk fürdőnkben vagy a városban!

Értékelés időpontja: 2018. január 10.

A tó víze gyógyhatású, csak beteg embereknek ajánlom. Személy szerint nekem nem tetszett, de én alapvetően nem szeretem az élő vizeket. A falu teljes mértékben a turizmusra épül. A környező kacskaringós utakon jól lehet motorozni. Kipróbáltam :)

A program dátuma: 2017. június
Köszönet neki: esztykeb